نویسندگان ایرانی رکورد گینس را شکستند

نویسندگان ایرانی رکورد گینس را شکستند

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از اقتصادنیوز، دکتر بهار سلاحورزی پژوهشگر و مؤلف همکار این کتاب گفت: کتاب مهربانی های عصر کرونا روز چهارشنبه دهم شهریور (یک سپتامبر) با هماهنگی شرکت نورث استار ساکسس و با نظارت سازمان بین المللی گینس به صورت همزمان توسط ۱۵۰ مؤلف همکار این کتاب در سراسر دنیا به صورت آنلاین، امضا و رکورد گینس شکسته شد.

%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF %DA%AF%DB%8C%D9%86%D8%B3 - نویسندگان ایرانی رکورد گینس را شکستند

این روزنامه نگار که تألیفی یکی از فصول این کتاب را به عهده داشت افزود: ما توانستیم با کار گروهی کرونا را به فرصتی برای ثبت نام ایران در جهان تبدیل کنیم چرا که مهربانی در هر برهه ای از زمان، به ویژه در شرایط سخت و دشوار کرونا فضیلتی است که باید به آن پرداخته شود.

وی با  اشاره  به همزمانی این رکوردشکنی با شکسته شدن رکورد آقای گل جهان گفت: امیدواریم ثبت این اقدام فرهنگی ایرانیان در گینس، همانند رکورد علی داعی نقشی ماندگار و تاثیر گذار در جهان داشته باشد.

کتاب Covid Acts of Kindness یا مهربانی‌های عصر کرونا توسط دپارتمان انتشارات شرکت نورث استار ساکسس متعلق به دکتر شهاب اناری به زبان انگلیسی و با صد و هشتاد و چهار مؤلف همکار از سراسر دنیا چندی پیش به طور بین‌المللی چاپ و منتشر شد و در حال حاضر در سایت آمازون در سراسر دنیا در دسترس است.

این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های الهام بخش از مهربانی‌ها و اقدامات انسان دوستانه مردم دنیا در دوران سخت کرونا است.

 این اثر با ارزش، برگی از تاریخ را ثبت کرده که سال‌ها به یادگار خواهد ماند و اینکه در دوران کرونا بر مردم دنیا چه گذشته و در این برهه دشوار چه از خود گذشتگی‌ها، مهربانی‌ها و جان فشانی‌ها کرده‌اند، را به نسل‌های آینده یادآوری خواهد کرد.