هت تریک در ناکامی/ صفر، چهار، صفر! روند عجیب آرای رضا ساغری برای شهرداری رشت

هت تریک در ناکامی/ صفر، چهار، صفر! روند عجیب آرای رضا ساغری برای شهرداری رشت

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، به نظر می رسد مثنوی هفت من کاغذ انتخاب شهردار رشت با انتخاب حسین علی قلی زاده بالاخره به پایان رسیده است. ماجرایی پر کش و قوس که با ۱۱ رای اعضای شورای شهر رشت ختم شد و شاید دیگر کسی به دنبال بدست آوردن رد صلاحیت منتخب شورانشینان راهی استان های همجوار و پایتخت و… نشود!

اما در این بین موضوعی بسیار مهم وجود دارد و آن تداوم حضور رضا ساغری به عنوان کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت طی ۷ ماه و ۴ روز گذشته است. اما نکته جالب در این میان ایستادگی قابل تقدیر محمد حسن عاقل منش بر روی حضور رضا ساغری بود. جایی که وی حاضر نشد در همراهی با طیف ۵ نفره نام جمشید رسایی را روی کاغذ بنویسد تا در مرحله نخست انتخاب شهردار حتی اگر ساغری هیچ رایی به دست نیاورد اما او نیز به کس دیگری رای ندهد.

عاقل منش پای رفیق چندین ساله خود ماند و برای او از میان طیف ۵ نفره شورا ۴ رای نیز اخذ کرد تا در مرحله دوم انتخاب شهردار ساغری ۴ رای داشته باشد و اما پس از عدم ابلاغ حکم حجت جذب به عنوان شهردار رشت و در مرحله سوم انتخاب شهردار صبح امروز رضا ساغری علیرغم حمایت های قابل تحسین محمد حسن عاقل منش نتوانست هیچ رایی کسب کند تا حسین علی قلی زاده با اتفاق آرا به عنوان شهردار انتخاب شود.

در این میان تنها باید تاکید کرد که حمایت های محمدحسن عاقل منش از دوست چندین و چند ساله خود و پافشاری رضا ساغری برای به تن کردن ردای خدمت قابل تقدیر است و این دوستی و ایستادگی تا لحظه آخر همیشه ماندگار خواهد بود.