هدایتی باز هم به سپیدرود کمک کرد

هدایتی باز هم به سپیدرود کمک کرد

سپیدرود صدرنشین لیگ یک است؛ در حالیکه بحران‌های مالی شدیدی را پشت سر گذاشته و انباشته شدن مطالبات بازیکنان منجر به برکناری مالک و مدیرعامل سپیدرود شده است.
01120973 - هدایتی باز هم به سپیدرود کمک کرد

به گزارش خبر فوری رشت سپیدرود اما در چند هفته اخیر با کمک حسین هدایتی، به شکل مقطعی از آن بحران شدید خارج شده و صدرنشینی را نیز حفظ کرده است. دیروز قسط دوم از کمک‌های حسین هدایتی به سپیدرود رسید و علی نظرمحمدی خوشحال است که با کمک هدایتی بخشی از مشکلات بازیکنانش حل شده است.
علی نظرمحمدی، سرمربی سپیدرود در این‌ باره می‌گوید: «آقای هدایتی دوباره کمک چشمگیری را برای سپیدرود در نظر گرفتند و من از طرف همکارانم و بازیکنان سپیدرود از ایشان تشکر می‌کنم. آقای هدایتی به خاطر علاقه‌ای که به باشگاه ریشه‌دار سپیدرود و تماشاگران فوتبال رشت دارند، همراه و یار ما بودند و اگر روزی به ورزشگاه شهر رشت بیایند، خواهند دید که تماشاگران سپیدرود چقدر قدرشناس هستند. من ادامه صدرنشینی سپیدرود را مدیون این همراهی آقای هدایتی هستم و امیدورام با نتایج خوب بتوانیم به راه سختی که پیش رو داریم ادامه بدهیم.»
نظرمحمدی سپس به شرایط تیم سپیدرود اشاره می‌کند: «باید از شهردار محترم شهر رشت، دکتر ثابت قدم تشکر کنم که سپیدرود را تنها نگذاشته‌اند و همواره برای این تیم دغدغه داشتند و اهمیت اجتماعی سپیدرود را در شهر رشت می‌شناسند. سپیدرود در این هفته جلسات سرنوشت‌سازی دارد و امیدوارم خبرهای خوبی برای هواداران داشته باشیم. آقای الماسخاله، رییس هیات فوتبال گیلان، پیگیر مسائل مدیریتی سپیدرود هستند و تلاش می‌کنند تا مشکلات به شکل ریشه‌ای حل شود.»