هرکس میخواهد برای مجلس انتخاب شود، باید وکیل مردم بوده و از موکلین خود دفاع کند

هرکس میخواهد برای مجلس انتخاب شود، باید وکیل مردم بوده و از موکلین خود دفاع کند

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، دکتر محمدرضا احمدی سنگری با حضور در محل فرمانداری شهرستان رشت برای حضور در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت ثبت نام کرد.

دکتر احمدی که در دور گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از ۲۰ هزار رای را به خود اختصاص داده بود در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰، در خصوص پیشبینی خود پیرامون حضور مردم پای صندوق های رای، گفت: مردم همواره ثابت کرده اند حامی انقلاب و نظام هستند و مسئولین نیز باید به مردم توجه ویژه داشته باشند و امیدوارم که انتخابات پرشوری داشته باشیم.

 

وی همچنین در خصوص شرایط سخت اقتصادی موجود و اینکه کارشناسان معتقدند مجلس دهم نتوانسته برخلاف وظیفه ذاتی خود در راس امور باشد، گفت: مردم در مجلس دهم تجربیات خوبی را کسب کرده اند و در مجلس آینده کسانی را انتخاب خواهند کرد که به فکر منافع مردم و جوانان باشند. به نظر بنده اگر بتوان به فکر معیشت مردم بود، مردم شریف ما پای این نظام و انقلاب بازهم خواهند ماند.

 

احمدی در خصوص اینکه گفته می شود مجلس دهم یک مجلس دولتی بوده است، اذعان داشت: بنده در مصادیق ورود نمی کنم اما نگاه بنده بر این است که هرکس میخواهد برای مجلس انتخاب شود، باید وکیل مردم بوده و از موکلین خود دفاع کند. باید از منافع موکلین خود دفاع کرده و در کنار آن نیز با دولت تعامل داشته باشند. اگر گاهی قرار است فشاری ایجاد شود بهتر است که به دولت فشار بیاید نه به مردم و وکلای ما باید تلاش کنند راحتی سمت مردم و فشار سمت دولت باشد.