هفته پنجم لیگ برتر فوتسال زنان و شانس ملی حفاری برای صدرنشینی

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال زنان و شانس ملی حفاری برای صدرنشینی

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال زنان روز جمعه هفته جاری با انجام هفت بازی در تهران، اصفهان ، تبریز، شیراز ، اهواز و نوشهر پیگیری می شود و تیم ملی حفاری اهواز شانس ایستادن در صدر جدول لیگ را دارد.

82273083 71103097 - هفته پنجم لیگ برتر فوتسال زنان و شانس ملی حفاری برای صدرنشینی

به گزارش خبر فوری رشت ، در این هفته دانشگاه آزاد تهران به مصاف تیم چهارم جدول «می رشت سپید رود» می رود و در قرعه ای ساده تر تیم ملی حفاری اهواز به مصاف تیم استقلال ساری می رود و با توجه به احتمال باخت دانشگاه آزاد در مقابل نماینده رشت این شانس را دارد که به صدر جدول صعود کند.
برنامه کامل هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتسال زنان به شرح زیر است:
دانشگاه آزاد اسلامی تهران – می رشت سپید رود
بانوان تبریز – شهرداری زنجان
بازرگانی امیر نوشهر – پالایش نفت آبادان
ملی حفاری ایران – استقلال ساری
سایپا تهران – دختران کویرکرمان
سپاهان اصفهان – شهرداری رشت
کارا شیراز – شهرداری تبریز
به گزارش ایرنا ، دانشگاه آزاد با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل بیشتر در صدر جدول رقابت ها ایستاده و تیم ملی حفاری اهواز با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار دارد.
تیم های پالایش نفت آبادان با ۹ امتیاز ، می رشت سپید رود با ۹ امتیاز، شهرداری رشت با ۶ امتیاز ، دختران کویر کرمان ۶ امتیاز ، بازرگانی امیر نوشهر با ۴ امتیاز ، کارا شیراز با ۳ امتیاز ، استقلال ساری با ۳ امتیاز ، سپاهان اصفهان با ۳ امتیاز ، شهرداری تبریز با ۳ امتیاز، البرز شهرداری زنجان با ۳ امتیاز ، سایپای تهران با یک امتیاز و بانوان تبریز بدون امتیاز در رده سوم تا چهاردهم جدول رقابت ها ی لیگ برتر فوتسال زنان قرار دارند.