همایش خیرین مدرسه‌ساز استان گیلان در تهران برگزار می‌شود مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:

همایش خیرین مدرسه‌ساز استان گیلان در تهران برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: همایش خیرین مدرسه‌ساز به‌منظور برطرف کردن مشکل کمبود فضاهای آموزشی مدارس استان گیلان در تهران برگزار می‌شود.
IMG 1468 300x200 - همایش خیرین مدرسه‌ساز استان گیلان در تهران برگزار می‌شود

مهدی حاجتی با بیان اینکه همایش خیرین مدرسه ساز به‌منظور برطرف کردن مشکل کمبود فضاهای آموزشی مدارس استان گیلان در تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی از کارهای قابل توجه در آموزش و پرورش استفاده از ظرفیت‌های خارج از سازمان آموزش و پرورش است.

حاجتی با بیان اینکه تجربه در سال‌های گذشته حاکی از آن است که خیرین مدرسه ساز به آموزش و پرورش اعتماد بالایی دارند، گفت: آموزش و پرورش جزء تعهدات خود می‌داند تا از ظرفیت خیرین مدرسه ساز به نحو شایسته استفاده کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه همایش خیرین مدرسه ساز به منظور برطرف کردن ساخت و سازهای مدارس استان گیلان برگزار می‌شود، افزود: همایش خیرین مدرسه ساز در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه همایش خیرین مدرسه ساز در سطح کشور و حتی گیلانی‌های مقیم خارج از کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: شناسایی و احصاء اسامی افرادی که تجربه‌ای در ساخت و ساز مدارس دارند از کارهای نخست این همایش است.

حاجتی با بیان اینکه در این همایش افرادی که در گذشته نیز کمک‌هایی به آموزش و پرورش کرده‌اند حضور دارند، مطرح کرد: همایش خیرین مدرسه ساز در دی یا بهمن ماه برگزار می‌شود و هدف از برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز استفاده و شناسایی از ظرفیت‌های خیرین در استان گیلان، کشور و حتی در خارج از کشور است.

وی بهره‌مند شدن از ظرفیت‌های خیرین در استان، کشور و خارج از کشور را یکی از اهداف همایش خیرین مدرسه ساز دانست و افزود: شناسایی صاحبان صنایع و تکمیل بانک اطلاعاتی خیرین مدرسه ساز از جمله کارهای در دست اقدام است تا این همایش نتیجه مطلوبی برای استان گیلان به همراه آورد.