هواداران ایرانی، بیشتر از هواداران مراکشی

هواداران ایرانی، بیشتر از هواداران مراکشی

به گزارش رشت۲۰ ؛هواداران ایرانی بیشتری نسبت به هواداران تیم مراکش در ورزشگاه حضور دارند. همچنین ایرانی‌های زیادی در مسیر ورود به ورزشگاه هستند و انتظار می‌رود تا زمان شروع بازی این دو تیم، تعداد هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه افزایش یابد. ورزشگاه زنیت‌آره‌نا حدود ۵۰۰ صندلی و خدمات ویژه برای خبرنگاران و اصحاب رسانه دارد. گوینده این ورزشگاه به ۴ زبان انگلیسی، عربی، فارسی و روسیه‌ای مطالبی را برای تماشاگران بیان می‌کند.

431564 611 300x225 - هواداران ایرانی، بیشتر از هواداران مراکشی

درحالی که کمتر از دو ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های ایران و مراکش باقی مانده است، استقبال هواداران ایرانی از این دیدار بیشتر از هواداران تیم مراکش است.

 

یک ساعت پیش از آغاز دیدار مراکش و ایران هواداران دو تیم به صورت پراکنده در ورزشگاه زنیت آره‌نا پراکنده شدند.

 

درحالی که کمتر از دو ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های ایران و مراکش باقی مانده است، هواداران ایرانی بیشتری نسبت به هواداران تیم مراکش در ورزشگاه حضور دارند. همچنین ایرانی‌های زیادی در مسیر ورود به ورزشگاه هستند و انتظار می‌رود تا زمان شروع بازی این دو تیم، تعداد هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه افزایش یابد.

 

پیش از آغاز دیدار مراکش و ایران، موسیقی در استادیوم زنیت‌آره‌نا پخش شد.

 

هواداران ایرانی با شور و هیجان چشم‌گیری، منتظر دمیدن سوت آغاز بازی توسط داور هستند.

 

ورزشگاه زنیت‌آره‌نا حدود ۵۰۰ صندلی و خدمات ویژه برای خبرنگاران و اصحاب رسانه دارد. گوینده این ورزشگاه به ۴ زبان انگلیسی، عربی، فارسی و روسیه‌ای مطالبی را برای تماشاگران بیان می‌کند.

 

دروازه‌بان‌های ایران با تشویق شدید هواداران ایرانی وارد زمین شدند. بازیکنان مراکش ۴۵ دقیقه پیش از شروع بازی وارد زمین شدند و بازیکنان ایران نیز با لباس آبی و شورت سفید به زمین مسابقه آمدند.