هیس به تمام ورزش گیلان!

هیس به تمام ورزش گیلان!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس از حواشی فراوان بالاخره تیم فوتبال سپیدرود با مالکیت محمد نوین و سرمربیگری خداداد عزیزی راهی لیگ برتر شد. حضور این تیم اگرچه با حواشی بسیاری همراه بود اما نتایج فاجعه‌بار آن تمامی حواشی گذشته را زیر سایه خود پنهان کرد

.

هفته گذشته تیم فوتبال سپیدرود مقابل یاران علی دایی شکست سنگین سه بر صفر را تحمل کردند. درحالی‌که به نظر می‌رسید این شکست خارج از خانه سنگین‌ترین شکست سپیدرود طی چند ماه آینده محسوب شود، اما یاران خداداد عزیزی خیلی زود بر روی این فرضیه خط بطلان کشیده و در دیداری خانگی مقابل سپاهان اصفهان با دریافت شش گل فاجعه‌ای تلخ را در رشت به بار آوردند.

از حواشی از دیدار تلخ درگیری لفظی هواداران سپیدرود با خداداد عزیزی سرمربی پرحاشیه و عموماً ناموفق فوتبال کشور بود. عزیزی که در کارنامه خود نکات مثبت بسیار کمی را داراست ضمن فحاشی به برخی هواداران دل‌سوخته سپیدرود که تصاویر ویدئویی آن نیز در فضای مجازی منتشرشده است، دست خود را به نشانه هیس به روی صورت گذاشت. هیسی کش‌دار که شاید بتوان گفت نه به هواداران سپیدرود، بلکه به مدیران فوتبال و ورزش گیلان بوده است.

در پایان امید است با عبور سپیدرود از بحران، هرچه سریع‌تر اوضاع این تیم به سمت آرامش برود تا دیگر شاهد بر باد رفتن آبروی فوتبال رشت و گیلان در سطح کشور نباشیم.