واندا نارا: زنان سایر فوتبالیست ها مرا مسخره می کنند چون …!

واندا نارا: زنان سایر فوتبالیست ها مرا مسخره می کنند چون …!

واندا نارا همسر ایکاردی بازیکن اینتر میلان می گوید که تعدادی از همسران سایر فوتبالیست ها او را مسخره می کنند

صحبت های واندا نارا درباره زندگی شخصی با ایکاردی

واندا نارا، همسر و مدیربرنامه های مائورو ایکاردی معتقد است که شایسته احترام بیشتری است. او خودش را مدیربرنامه های انقلابی همسرش می داند و در صحبتهایی اعلام کرده که مورد تمسخر همسر سایر فوتبالیست ها قرار می گیرد.

این درحالی است که مذاکرات برسرتمدید قرارداد ایکاردی با باشگاه اینتر ماه هاست که در جریان است و واندای ۳۲ ساله دراین میان، حسابی دردسرساز شده و به نظر می رسد که توافق برسر تمدید قرارداد ایکاردی حسابی دور از ذهن باشد؛ چرا که صحبتها و طعنه های واندا، همسر ایکاردی، حسابی صبر سران نرآتزوری را سرآورده.

دراین میان واندا نارا یکی از معدود بانوانی است که در قله های دنیای فوتبال، مدیریت امور همسرش را در دست دارد. او حالا خواهان احترام بیشتری از سوی رسانه ها و هواداران است.

واندا در گفتگو با خنته گفته:« دراین دنیای مردسالار، این کاری که من انجام می دهم، واقعا نوعی انقلاب است. اگر چه خیلی از اقوام و آشنایان هستند که مدیربرنامه های بازیکنان فوتبال هستند ولی نقش خانمها در فوتبال، بیشتر با این صحبتها که “خانمها باید درخانه بمانند و بچه ها را ساکت کنند” مرتبط می شود. به همین خاطر هم هست که می گویم من یک انقلابی هستم. من دوستانی دارم که همسران فوتبالیست ها هستند و حسابی مرا مسخره می کنند. به نظر آنها این کاری که من انجام می دهم عجیب است ولی حتی خود آنها هم ازمن خواسته اند که مدیربرنامه همسرهایشان شوم؛ چون آنها مرا می شناسند و می دانند که چطور رفتار می کنم و چطور از خواسته هایم دفاع می کنم.»

همسر ایکاردی در مورد زندگی شخصی اش با ایکاردی ادامه داد:« هیچ بحرانی در زندگی من و ایکاردی وجود ندارد و وجود هم نداشته. این داستانهایی که می خوانید همه فانتزی هستند و هیچ ارتباطی به زندگی واقعی ما ندارند .ما درکنار هم خیلی خوشحالیم. افرادی هستند که برای من احترام قائل باشند. اما برخی افراد این قصه ها را می سازند تا مرا ضعیف کنند که تیرشان به سنگ می خورد. مائورو به من شجاعت می دهد. او اصلا مردسالار نیست و اولین فردی است که به من باور دارد .»

درشرایطی که روند تمدید قرارداد ایکاردی با اینتر به بن بست خورده، تیمهای رئال مادرید و چلسی تمایل زیادی به جذب این ستاره آرژانتینی که تا به اینجای فصل در۲۸ بازی،۱۵ گل برای اینتر به ثمر رسانده دارند. اما واندا به این نکته اشاره کرد که تمام این گمانه زنی ها، زاده ذهن خبرنگاران است و ایکاردی تصمیمی برای ترک اینتر ندارد. او دراین باره گفت:« واقعیت این است که دو سال دیگر از قرارداد ایکاردی با اینتر باقی است و ما از زندگی دراینجا واقعا راضی و خوشحال هستیم. صحبتهای زیادی درمورد احتمال جدایی او از اینتر به گوش می رسد ولی فکر می کنم الان رسانه ها بیشتر از هر فرددیگری دراین رابطه فشار می آورند. من همیشه گفته ام که مدیربرنامه های ایکاردی بودن ساده است؛ چون او بازیکن خیلی مهمی در اروپاست.»