واکنش تند مرزبان به صحبت‌های نظرمحمدی با مصاحبه نمی‌توان کاستی‌ها را جبران کرد؛

واکنش تند مرزبان به صحبت‌های نظرمحمدی

علیرضا مرزبان سرمربی تیم خونه به خونه پیش از دیدار حساس برابر گل گهر سیرجان به صحبت‌های سرمربی تیم سپیدرود رشت واکنش نشان داد.

01156025 - واکنش تند مرزبان به صحبت‌های نظرمحمدی

به گزارش خبر فوری رشت مرزبان در این باره می‌گوید: آقای نظر محمدی که از بازی ما با تیم ایشان مدت ها می گذرد، بدون دلیل بنده را در مصاحبه ای مورد خطاب قرار داده و مسائلی را به من نسبت داده است که واقعا برای من عجیب است؛ اگرچه احساس می کنم فکری پشت این رفتار و گفتگو است. ایشان مرا به توهین به هواداران فوتبال در رشت متهم کرده است که یک موضوع کاملا از پیش تعیین شده و هدف دار است، در حالی که بنده به هیچ عنوان در گفتگوهایم علیه کسی موضع گیری نکردم، به جز هوادارانی که در میدان های فوتبال از دایره ادب خارج می شوند و این موضوع ارتباطی به شهر خاصی ندارد و مورد خطاب من همه کسانی هستند که فضای ورزشگاه ها را تغییر می دهند. البته خیلی از آن ها ممکن است به واسطه برخی رفتارهای تحریک آمیز مثل آقای نظرمحمدی دست به این کار بزنند. ایشان همچنین در صحبت هایشان سعی کرده اند یک دو قطبی مالی بین خونه به خونه و سپیدرود ایجاد کنند و ما را در موقعیت قدرت و خودشان را در وضعیت ضعف قرار دهند، که این هم یک بازی کهنه و نخ نما است. موضوع این است که بنده به واسطه تجربه طولانی کار در آلمان، ایران و موفقیت هایم در تیم های مختلف و کارنامه ای که دارم بر اساس تقاضای بازار قیمتی دارم و ایشان هم به واسطه کارنامه‌اشان همینطور؛ و قطعا بین من و ایشان که هنوز یک میلیمتر به تیم شهرش کمکی نکرده، تفاوت هایی است و به نظر من باید به جای فرافکنی این واقعیت ها را قبول کرد و با سعی و تلاش بیشتر ان شاالله شرایط متفاوتی پیدا خواهند کرد.

مرزبان خطاب به نظرمحمدی ادامه می دهد: اینکه شما در سال های اولیه مربیگری به جای آموختن مسائل فنی مدام به دنبال مسائل دیگر در فوتبال باشید، یک نکته هشدار دهنده است که من وظیفه دارم آن را به مربیان جوانتر گوشزد کنم. این کاری که آقای نظرمحمدی در پیش گرفته راه به جایی نخواهد برد؛ چرا که دنیا دنیای غلبه‌ی تخصص و فن به چیزهایی است که قبلا در حوزه هایی مثل فوتبال نتیجه بخش بوده است و حالا سال ها است که با تغییراتی که نهادهای ناظر متوجه رقابت ها کرده اند، این مسئله تغییر یافته است.

مرزبان در ادامه حرف‌هایش می گوید: رقابت های این فصل از لیگ یک با فشردگی بسیاری در حال برگزاری است و همین مسئله باعث شده برخی بخواهند اتفاقات را در حوزه های غیرفنی دنبال کنند، که من امیدوارم مسئولان زیربط و کمیته محترم انضباطی به این داستان ورود کند و اجازه ندهد التهاب به فضای مسابقات حاکم شود؛ چرا که کارکردن در فضای ناآرام کار کردن به سود هیچ کس نیست، حتی آقای نظرمحمدی که فکر می کند با مصاحبه و گفتگو می شود کاستی ها را جبران کرد.

حرف آخر مرزبان هم این است: امسال شرایط خاصی بین تیم‌های شمالی دسته اول حکم فرما است؛ تیم هایی که به واسطه نتایج خوب حمایت هواداران را هم پشت سر خود می‌بینند و این خبر خوبی برای این خطه با استعداد فوتبال ایران است و امیدوارم دشمنی جای این فضای فوق العاده را نگیرد، چرا که در نهایت همه ما برای پیشرفت فوتبال ایران و موفقیت کلی فوتبال تلاش می کنیم.