واکنش محمدرضا عوض نیا به شایعه رد صلاحیتش برای انتخابات رشت

واکنش محمدرضا عوض نیا به شایعه رد صلاحیتش برای انتخابات رشت

به گزارش رشت۲۰ ; محمدرضا عوض نیا داوطلب تأیید صلاحیت شده #انتخابات_رشت در واکنش به عدم درج نام وی در برخی لیست‌های غیر رسمی در رسانه‌ها و شایعه رد صلاحیتش توسط هیئت نظارت بر انتخابات استان، ضمن انتشار نامه فرمانداری رشت مبنی بر تأیید صلاحیتش نوشت:

از دیشب که خبرگزاری‌ها و کانال‌های استانی و شهرستانی لیست تأیید صلاحیت شدگان شهرستان رشت روا بدون نوشتن نام بنده منتشر کردند و البته دوسه تا از خبرگزاری‌ها و کانال‌ها با اطلاع از ناقص بودن لیست، آن‌را اصلاح کردند تا امروز که به فرمانداری رفته و برگه‌ی تأیید نهایی را دریافت کردم یک سوال برایم بی پاسخ مانده؛ واقعا مسئولیت ستاد انتخابات در فرمانداری‌ها دقیقا چیست؟ اینکه هر کسی برای خودش لیستی منتشر کرده و عمدا یا سهوا افرادی را کم یا زیاد کنند فقط به خاطر این است که فرمانداری و رییس ستاد انتخابات شهرستان لیست رسمی و ‌مهرشده به خبرگزاری‌ها نداده و البته نماینده فرمانداری در پاسخ بنده فرمود که اگر اسم فرمانداری را در کنار لیست‌های منتشره می‌نوشتند حتما تکذیبش می‌کردیم ولی الآن خیر!!! یعنی هر کسی هرکاری خواست مجاز است و مسئول ستاد انتخابات هم صرفا مسئول است نه پاسخگو!

کاش آن سایت و‌ خبرگزاری که اولین لیست را منتشر کرده و باعث اشتباه دیگران نیز شد متعهد بوده و اشکال خود را اصلاح می‌کرد‌!