واکنش ولی اله عظمتی به ثبت‌نام حسن کربلایی در انتخابات مجلس!/ امیدوارم بتوانم در لیست حضور داشته باشم

واکنش ولی اله عظمتی به ثبت‌نام حسن کربلایی در انتخابات مجلس!/ امیدوارم بتوانم در لیست حضور داشته باشم

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از خبرراست؛ ولی اله عظمتی کاندیدای مجلس از حوزه شهرستان رشت در گفتگویی، پیرامون اتفاقات روز آخر ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی و همزمانی حضور با حسن کربلایی از چهره‌های شناخته شده اصولگرایان، گفت: در خصوص احتمال حضور در لیست اصولگرایان باید بگویم که این لیست بر پایه ساز و کارهایی و بر اساس بررسی‌هایی که انجام می‌گیرد جمع‌بندی می‌شود.

 

IMG 20191215 182950 876 - واکنش ولی اله عظمتی به ثبت‌نام حسن کربلایی در انتخابات مجلس!/ امیدوارم بتوانم در لیست حضور داشته باشم

 

وی با بیان اینکه بنده از لیست خبری ندارم اما امیدوارم که بتوانم در لیست حضور داشته باشم، در خصوص اینکه اگر همانند سال ۹۴ چهار مدعی برای حضور در لیست وجود داشته باشد، چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: ما به ائمه توکل کرده و هر تصمیمی که تشکل‌ها بگیرند مطیع آن هستیم.

 

فرماندار اسبق رشت در خصوص مشکلات عدیده اقتصادی و معیشتی مردم، گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی بسیار زیاد است که این حق مردم ما نیست و نباید این وضعیت ادامه پیدا کند و مسئولی می‌بایست به فکر معیشت و آرامش و امنیت مردم باشند. این مسئولیت همه ماست و اصلاحاتی باید ایجاد شود.

 

وی در خصوص پیش‌بینی خود نسبت به حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی، گفت: مردم ولایت مدار انقلابی و مردم خوب کشورمان خصوصاً مردم فهیم رشت همواره ثابت کردند که در هر شرایطی پای کشور و ملتشان هستند و امیدواریم که این مرحله نیز حضور مردم را پای صندوق‌های رأی داشته باشیم.

 

عظمتی در خصوص اینکه مجلس دهم چندان نتوانسته در رأس امور باشد، گفت: امیدواریم که قضیه تکرار نشود و در رأس امور بودن مجلس بار دیگر اتفاق بیفتد. مطمئناً مردم بصیر و آگاه با شناختی که از مجموعه کاندیداها و نمایندگان گذشته و فعل دارند با بررسی بیشتری رأی خود را پای صندوق‌ها بریزند و با دقت بیشتری تا افرادی کارآمد و باتجربه و خوش‌نام وارد مجلس بشوند.

 

وی ادامه داد: بعضی مواقع نمایندگان ما در خواب بودند و باید از خواب بیدار بشوند و باید متوجه جایگاه خود باشند و وقتی از مردم رأی می‌گیرند و اعتماد مردم را به دست می‌آورند باید جواب این اعتماد را به مردم بدهند و احساس نوکری مردم را داشته باشند. امیدواریم ک ما وکیل الملّه باشیم و وکیل الدوله نباشیم و فقط خواسته مسئولین را برطرف نکنیم.