واکنش کیانوش عیاری به حضور زنان با کلاه گیس در سریال «روزهای ابدی»/ این یک گام رو به جلوست

واکنش کیانوش عیاری به حضور زنان با کلاه گیس در سریال «روزهای ابدی»/ این یک گام رو به جلوست

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از گیل خبر، کیانوش عیاری کارگردان سینما که فیلم «کاناپه» به کارگردانی او به دلیل استفاده از «کلاه گیس» برای زنان همچنان توقیف است در برنامه «شب‌های هنر» که از شبکه چهار سیما به صورت زنده پخش می‌شد؛ از پخش سریال «روزهای ابدی» با همین شرایط استقبال کرد و گفت: «این روزها صحبت‌هایی است درباره سریال «روزهای ابدی» آقای شمقدری و مقایسه با فیلم من که من از این فضا به اینجا رسیدم که خوشحالم که آقای شمقدری این کار را کرد و با هر تعریفی، کاری که آقای شمقدری کرد یک گام رو به جلوست»

%DA%A9%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4 %D8%B9%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C - واکنش کیانوش عیاری به حضور زنان با کلاه گیس در سریال «روزهای ابدی»/ این یک گام رو به جلوست

عیاری درباره آخرین وضعیت فیلم «کاناپه» هم گفت: ««کاناپه» در یک خواب زمستانی هست. به واسطه یک سوتفاهم چهار پنج‌ساله که مساله حجاب است. در این فیلم ما موهای بازیگران زن را با نمره ۴ زدیم و کلاه‌گیس گذاشتم که فقط در کنار محارم و خلوت خودشان در خانه کلاه گیس داشته باشند و وقتی به بیرون از خانه و خیابان و اداره می‌روند بر اساس عرف و قانون جمهوری اسلامی حجاب دارند. اتفاقاتی که برای این فیلم افتاد عجیب است»