ورزش نماد ایستادگی و ارزش‌های والای انسانی است نماینده مردم رشت :

ورزش نماد ایستادگی و ارزش‌های والای انسانی است

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: ورزش بعنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین سلامتی جسم و روح زندگی ما را تحت الشعاع قرار می‌دهد و نماد همت، ایستادگی و ارزش‌های والای انسانی است.

72232 - ورزش نماد ایستادگی و ارزش‌های والای انسانی است

به گزارش خبر فوری رشت ، محمدصادق حسنی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به هفته ورزش و تربیت بدنی، اظهار کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بر همه ما واجب است که ورزش را در همه زمینه‌ها جدی بگیریم و این بیان مقام معظم رهبری اهمیت ورزش را در تمامی ابعاد در زندگی ما روشن می‌کند.

وی افزود: ورزش بعنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین سلامتی جسم و روح و ایجاد شادابی، تمام روزها و ساعات زندگی ما را تحت الشعاع قرار می‌دهد و نماد قدرت، همت، صلابت، ایستادگی و ارزش‌های والای انسانی است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس دهم گفت: از طرفی کسب عناوین ارزشمند قهرمانی در ورزش باعث غرور ملی، عزت و اقتدار کشور عزیزمان و نشر فرهنگ و ارزش‌های ملی و اسلامی می‌شود.

حسنی تصریح کرد: ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به تمامی ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان، داوران، اعضای محترم فدراسیون‌ها و هیئت‌های ورزشی و تمامی دست اندرکاران ورزش کشور، توفیقات روز افزون را برای این عزیزان خواستارم.