ورود تیم ویژه سیلاب هلال احمر گیلان برای جستجوی جوان غرق شده فومنی/تلاش غواصان آتش نشانی رشت ادامه دارد

ورود تیم ویژه سیلاب هلال احمر گیلان برای جستجوی جوان غرق شده فومنی/تلاش غواصان آتش نشانی رشت ادامه دارد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: تیم ویژه عملیات در سیلاب این جمعیت برای جستجوی جوان غرق شده فومنی به جمع سایر عوامل امدادی پیوست.

ecfb25b38f7928cd0d388de9b5a6e1d0 L - ورود تیم ویژه سیلاب هلال احمر گیلان برای جستجوی جوان غرق شده فومنی/تلاش غواصان آتش نشانی رشت ادامه دارد

به گزارش خبر فوری رشت مهدی ولی پور افزود: تیم ویژه عملیات در سیلاب جمعیت هلال احمر استان گیلان شامل پنج نفر (چهار نجاتگر و یک سرگروه) ، از صبح امروز (پنجشنبه) برای جستجوی جوان غرق شده فومنی، ورود کردند.
وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر گیلان، یک قایق ویژه برای جستجوی این جوان به منطقه ارسال کرده است.
ولی پور با بیان این که تلاش برای جستجوی این جوان غرق شده فومنی ادامه دارد، تصریح کرد: عوامل امدادی و آتش نشانی شهرداری فومن به همراه نیروهای هلال احمر ، تمام تلاش خود را برای یافتن جوان غرق شده فومنی به کار گرفته اند.
شامگاه سه شنبه گذشته، به دنبال تماس و مراجعه حضوری شماری از شهروندان به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن مبنی بر افتادن یک شهروند در رودخانه پل شهید بهشتی این شهر، ماموران آتش نشانی در محل حضور یافتند.
بارش باران در چند روز اخیر، موجب بالاآمدن سطح آب رودخانه گاز روبار شده و همین مسئله، کار جستجوی شهروند فومنی را برای عوامل امدای سخت کرده بود. با هماهنگی شهردار فومن، تیم غواصی و نجات سازمان آتش نشانی رشت نیز در محل حادثه حضور یافته اند تا بتوانند فرد مود نظر را پیدا کنند.
برخی شاهدان عینی گفته اند که فرد غرق شده در رودخانه، جوانی ۲۰ ساله و ساکن همان منطقه بوده که شب گذشته برای دقایقی کنار رودخانه ایستاده و به ناگهان، در رودخانه خروشان که به دلیل بارندگی های هفته جاری بر شدت جریان آب آن افزوده شده بود، افتاده است.
فومن در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است