ورود ۱۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر رشت به مناسبت فرارسیدن روز حمل و نقل عمومی

ورود ۱۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر رشت به مناسبت فرارسیدن روز حمل و نقل عمومی

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از روابط عمومی سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت به همراه محمد نوری هریس ریاست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت، طی بازدید میدانی از برخی از خطوط ناوگان تاکسیرانی شهری، از رانندگان زحمتکش این عرصه با اهدا شاخه گل تقدیر و تشکر نمود.

 

در این دیدار چهره به چهره شهردار رشت ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان، با تاکسیرانان و اتوبوس‌رانان شهری و همچنین برخی از شهروندان به گفتگو پرداخت.

شایان‌ذکر است که هم‌زمان با فرارسیدن گرامیداشت روز حمل‌ونقل و در روند این بازدید، از ورود ۱۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر رشت با حضور شهردار و ریاست سازمان حمل‌ونقل بارو مسافر رونمایی به عمل آمد.

محمد نوری هریس ریاست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت نیز با اهدا شاخه گل، تلاش‌های این عزیزان را ارج نهاد و طی گفتگو با تاکسیرانان و معتمدین خطوط گفت: تلاش همه ما در مجموعه سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت بر این است که تمامی عزم خود را جزم کرده و با همتی بی‌دریغ، خدمتگزار شهروندان عزیز شهرمان باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه بنا به تأکید شهردار محترم ارائه خدمات بهینه در کنار فعالیت‌های زیربنایی مهم‌ترین رسالت شهرداری رشت می‌باشد افزود: ما در این سازمان از تمامی ظرفیت‌ها و نیروهای خود در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده خواهیم نمود و دوشادوش رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی تمامی تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا گامی مؤثر در عمران و آبادی شهرمان برداریم.

 در انتها رژه اتوبوس‌های ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری در حرکتی نمادین با حضور ریاست، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان این سازمان برگزار شد.