وضعیت اسفناک پرتال شهرداری رشت با مدیریت سیده مریم رضاطبع! + عکس

وضعیت اسفناک پرتال شهرداری رشت با مدیریت سیده مریم رضاطبع! + عکس

به گزارش رشت۲۰ ؛ چندی پیش و با حکم مسعود نصرتی، سیده مریم رضاطبع به‌عنوان مسئول ارتباط با رسانه حوزه شهردار رشت در سمتی خارج از چارت منصوب شد.

اسفبار پرتال شهرداری رشت 300x200 - وضعیت اسفناک پرتال شهرداری رشت با مدیریت سیده مریم رضاطبع! + عکس

انتصاب رضاطبع در این سمت با واکنش‌های بسیاری همراه بود؛ زیرا او هیچ سابقه مشخصی در حوزه رسانه نداشته و حداقل تا امروز نیز سابقه‌ای از خود در اختیار منتقدین خود قرار نداده است.

اعتقاد منتقدین انتصاب رضاطبع در سمتی خارج از چارت آنهم بدون داشتن سابقه رسانه‌ای به دلیل آن بود که احساس می‌شد، حضور وی به‌عنوان فردی که از رسانه عملاً هیچ‌چیزی نمی‌داند باعث ایجاد مشکلات فراوانی خواهد شد و از آنجایی که شهر رشت جایی برای آزمون‌وخطا نیست بهتر آن است که هر چه زودتر این ماهی از آب گرفته شود!

با این حال انتشار گزارشی در خروجی پرتال شهرداری رشت که با غلط‌های وحشتناک املایی، دستوری و نگارشی همراه بود باعث شد تا کمی متن منتشرشده در پرتال شهرداری را زیر و رو کنیم. هرچند که حجم غلط‌های فاحش این خبر منتشرشده در پرتال از حوصله نگارنده خارج بود و تنها به خاتمه سخنان شهردار رشت در این خبر کفایت شد.

در ادامه شاهد انتشار عجیب‌وغریب‌ترین و شاید پرغلط ترین متنی خواهید بود که در زندگی با آن مواجه بوده‌اید! هرچند که تا انتهای متن معلوم نشد ماجرای استفاده از کلمه “الویه” به چه دلیل بوده و آیا این الویه خانگی است یا الویه آماده؟! یا شاید هم نگارنده به اشتباه یحتمل تایپی دو بار پیاپی بجای “اولویت” از “الویت” استفاده کرده است!البته نظریه دیگری نیز وجود دارد که احتمالاً به‌جز سکه تمام بهار آزادی در این مراسم افتتاحیه “الویه” هم سرو شده است.

D9BED8B1D8AAD8A7D984 D8A8DB8C D986D8B8DB8CD8B1 D8B4D987D8B1D8AFD8A7D8B1DB8C D8B1D8B4D8AA 1 - وضعیت اسفناک پرتال شهرداری رشت با مدیریت سیده مریم رضاطبع! + عکس