وضعیت مصدومان تیم سپیدرود رشت رو به بهبود است

وضعیت مصدومان تیم سپیدرود رشت رو به بهبود است

به گزارش رشت۲۰، احمدرضا فیروزی در ارتباط با آخرین وضعیت بازیکنان آسیب‌دیده تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: متاسفانه هر چقدر به پایان فصل نزدیکتر می‌شویم به‌دلیل فشار مسابقات و تعداد بالای بازی‌ها بر تعداد بازیکنان آسیب‌دیده افزوده می‌شود.

فیزیوتراپیست باشگاه سپیدرود بیان داشت: در چند هفته گذشته در هر مسابقه چند بازیکن ما به‌دلیل مصدومیت غایب بودند و در برابر ذوب آهن نیز از این قاعده مستثنی نیستیم و پنج بازیکن مصدوم و یا تازه از بند مصدومیت رها شده در بین بازیکنان سپیدرود وجود دارد.

وی با اشاره به آخرین شرایط جسمانی پویا نزهتی گفت: پویا پیش از تعطیلات نوروز دچار مصدومیت از ناحیه عضله چهار سر ران شد و با انجام معاینات بالینی و سونوگرافی گرفته شده از او صدمه و خونریزی به میزان ۳٫۵ سانتی‌متر در عضله مذکور مشاهده شده بود.

عضو کادر پزشکی باشگاه سپیدرود ابراز داشت: این گونه صدمات معمولاً به سه هفته درمان نیاز دارند که خوشبختانه با انجام فیزیوتراپی چند نوبت در روز در تعطیلات نوروز موفق شدیم تا او را برای بازی با ذوب آهن اصفهان در اختیار کادر فنی قرار دهیم.

فیروزی در ارتباط با شرایط جسمانی محمدرضا مهدوی یکی دیگر از بازیکنان مصدوم سپیدرود خاطرنشان کرد: مهدوی دو روز قبل از بازی سپیدرود با پارس جنوبی از ناحیه کمر دچار آسیب‌دیدگی شد که با انجام فیزیوتراپی و تزریق آمپول او را برای بازی با پارس جنوبی آماده کردیم.

وی با اعلام عدم حضور قطعی مهدوی برابر تیم ذوب آهن تاکید کرد: بعد از بازی با پارس جنوبی و با مشورت کادر فنی به او یک هفته استراحت جهت انجام فیزوتراپی و بهبود درد کمرش دادیم تا برای بازی با تراکتورسازی مشکلی نداشته باشد.

فیزیوتراپیست باشگاه سپیدرود رشت درباره آخرین وضعیت جسمانی سیدمحمد حسینی، دروازه بان مصدوم تیمش گفت: خوشبختانه شرایط حسینی با توجه به جراحی خوبی که بر روی کمرش صورت گرفته و دوران نقاهت کاملی که بعد از آن طی کرده رو به بهبود است.

فیروزی اظهار داشت: در حال حاضر فقط این بازیکن مشغول انجام فیزیوتراپی است و شرایط خوبی دارد و برنامه وزنه و کارهای قدرتی سبک و پیاده‌روی را آغاز کرده است و اگر روند درمان به‌همین صورت پیش برود می‌تواند تا دو ماه آینده تمرینات کنار زمین را آغاز کند.

عضو کادر پزشکی باشگاه سپیدرود با اشاره به شرایط مطلوب جسمانی سایر بازیکنان گفت: خوشبختانه برای مسابقه با ذوب آهن، به جز آنهایی که اشاره کردم سایر بازیکنان با سلامت کامل در اختیار کادر فنی تیم هستند تا با تشخیص و صلاحدید سرمربی به‌کار گرفته شوند.