وقتی رییس شهرستان ماسال از تکرار یک تخلف ابائی ندارد + سند

وقتی رییس شهرستان ماسال از تکرار یک تخلف ابائی ندارد + سند

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، گرچه اداره کل ورزش و جوانان گیلان با توجه به حجم کار و حواشی و پیچیدگی های خاص خود در گذشته و حال مورد برخی از انتقادات رسانه ای قرار گرفته اما بظاهر این اداره کل و مدیرکل آن چشم خود را بر روی تکرار تخلفات برخی از روسای ادارات شهرستانی بسته اند!

مدتی قبل انتصاب رییس هیات اسب سواری شهرستان ماسال و شاندرمن با اشتباه (شما بخوانید تخلف) ابراهیمی سرپرست این اداره به چالش کشیده شد. بر اساس ماده ۱۷،تبصره ۲؛ صدور حکم رئیس هیات شهرستان تنها با پیشنهاد رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان مربوطه و با تصویب هیات رئیسه هیات و توسط رئیس هیات استان امکانپذیر است اما چندی پیش نقی ابراهیمی سرپرست اداره تربیت بدنی ماسال با صدور حکمی برای رئیس هیات سوارکاری ماسال قبل از پیشنهاد وی به هیات سوارکاری استان موجب چالش و تاخیر و تنش در این انتصاب گردید که در این بین نیز سرپرست قبلی هیات اقدام به برگزاری یک مسابقه سوارکاری ییلاقی بدون مجوز و با وجود مخالفت رئیس شورای تامین ماسال نمود و پیچیدگی این تنش را دو چندان کرد.

حال ظاهرا بر اساس تصویر نامه ذیل ابراهیمی که بدلیل اشتباه قبلی موجب شماتت اداره کل قرار گرفته بود،بار دیگر با صدور حکمی برای رئیس هیات سوارکاری بخش شاندرمن،شائبه تکرار یک تخلف را قوت بخشیده است!

گفته می شود ابراهیمی در زمان تصدی اداره تربیت بدنی شفت نیز یکبار راسا چنین حکمی برای یکی از هیاتهای شهرستان شفت صادر کرده بود که در صورت صحت این مورد علاوه بر اینکه ظاهرا رئیس یک اداره بعد از سالها مدیریت،به قوانین اشرافی ندارد باید گفت که دستگاه بالادستی و مریم بخشی بعنوان متولی ورزش استان نیز ظاهرا با عدم برخورد و چشم بستن بر روی اینگونه تخلفات که حتی قابلیت پیگرد در دیوان تخلفات اداری را دارد،یا بر اینگونه اعمال صحه میگذارند و یا در خواب خوش خدمت فرو رفته اند. حال باید دید جواب اداره کل ورزش و جوانان نسبت به این مورد عجیب چیست؟