وقتی زور آقای دلال و اسپانسرینگ پیمانکار معروف به وزارت خانه دولت تبخیر امید چربید!

وقتی زور آقای دلال و اسپانسرینگ پیمانکار معروف به وزارت خانه دولت تبخیر امید چربید!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شاید جمله ویژه بهراد ذاکری که خود از اعضای طیف ۵ نفره شورای شهر رشت است را این روزها باید با آب طلا نوشت و بر سر درِ وزارت کشور کوبید! آنجایی که بهراد با تمام تعلق‌خاطرش به لیست امید و جریان اصلاحات، دولت دوازدهم را دولت «تبخیر امید» نامید.

فضلی - وقتی زور آقای دلال و اسپانسرینگ پیمانکار معروف به وزارت خانه دولت تبخیر امید چربید!

 

این تبخیر امید اگرچه شاید واکنشی به امضای حکم حجت جذب برای شهرداری رشت بکار برده شده بود اما واقعیتی است بر تمامیت کار این روزهای وزارت کشور. وزارت خانه‌ای که مقابل فشارهای یک دلال و هزینه میلیاردی یک پیمانکار معروف برای عدم امضای حکمی که تمام فرایندهای قانونی آن طی شده است سر خم می‌کند و امضای خود را پس می‌گیرد تا رشت همچنان بلاتکلیف باشد.

 

رشت به‌عنوان مرکز استان گیلان یکی از بالاترین مشارکت‌ها را در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به ثبت رساند و آمار بالای رأی مردمان این شهر به دولت تدبیر و امید خود گواهی بر این موضوع بود؛ اما آنچه امروز وزارت کشور بر سر مردمان رشت آورده است چیزی جز بلاتکلیفی در آستانه شب عید نیست.

 

شهرداری رشت امروز در شرایطی گذران عمر می‌کند که علیرغم تمامی تلاش‌ها نه‌تنها نتوانسته است بودجه خود را تحقق بخشد، بلکه ۲ ماه از حقوق کارگران شهرداری را نیز به آنان بدهکار است تا در آستانه سال نو وضعیت اقتصادی نیروهای شهرداری رشت اسفناک تر از همیشه باشد.

 

آن‌هایی که در چندوچون کار هستند می‌دانند نقش آقای دلال در بلاتکلیفی شهر رشت چه بوده است و خوب می‌دانند که اسپانسر مالی این ماجرا چه کسی است و چه وعده عجیب‌وغریبی به او داده شده است تا با فشار وارد شده به وزارت کشور بلاتکلیفی کلان‌شهر رشت در آستانه نوروز ادامه یابد.