وقتی مِستر هوش برتر هنرمندان را سر کار می گذارد!/ از اسپانسری تئاتر تا پول پوستری که داده نشد

وقتی مِستر هوش برتر هنرمندان را سر کار می گذارد!/ از اسپانسری تئاتر تا پول پوستری که داده نشد

به گزارش رشت۲۰ ،شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان رشت در اقدامی عجیب خود را به عنوان تهیه کننده یک تئاتر پر طرفدار در رشت تعرفه میکند و از پرداخت هزینه های این تئاتر شانه خالی کرده و پاسخ هنرمندان و عوامل این مجموعه هنری را نمی دهد!

ماجرا از این قرار است که این کاندیدای مدعی هوش برتر که مِستر هوش برتر معروف است، با وعده پرداخت ۱۰ میلیون تومان و انجام امور تبلیغاتی تهیه کنندگی اثر را بر عهده می گیرد. از آنجایی که این فرد در خالی بندی و بالا کشیدن پول دیگران ید طولایی داشته و به عالم و آدم بدهکار است، به یکباره زیر میز زده و تنها ۲ میلیون تومان برای برگزاری تئاتر پرداخت می کند که عوامل و هنرمندان این تئاتر پرطرفدار را دچار مشکلات جدی میکند.

 

پس از این وی در موضوع تبلیغات و چاپ پوستر هم شانه خالی کرده و حاضر نمی شود هزینه چاپ پوسترهایی که به بزرگی نام او را به عنوان تهیه کننده نوشته بود، را پرداخت کند. جویا شدن موضوع از سوی عوامل برگزاری تئاتر حکایت از آن دارد که بدهی هنگفت آقای هوش برتر به چاپخانه مانع از انجام کار شده است!

 

اما این پایان کار نیست. مِستر هوش برتر در شب پایانی اجرای تئاتر در سالن حاضر شده و وعده اهدای کارت هدیه به بازیگران و عوامل اجرایی تئاتر را می دهد که این موضوع نیز تاکنون انجام نشده و وی پاسخگوی تماس عوامل اجرایی نیست.

 

اینگونه به نظر می رسد که این کاندیدای مجلس به درستی خود را هوش برتر خطاب می کند زیرا وی در کلاهبرداری ید طولایی داشته است.