وقتی که بیمار حاد کرونایی به حال خود رها می شود…/ کاش تامین اجتماعی برای تامین امنیت روانی مردم پاسخی نداده بود!

وقتی که بیمار حاد کرونایی به حال خود رها می شود…/ کاش تامین اجتماعی برای تامین امنیت روانی مردم پاسخی نداده بود!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، در پی انتشار ویدئویی از روی زمین افتادن یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا پشت درهای بسته‌شده بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت وابسته به سازمان تأمین اجتماعی که از چند روز قبل به علت تکمیل ظرفیت درهای آن بسته‌شده است، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی در اقدامی قابل‌تأمل اقدام به پاسخگویی در خصوص انتشار این ویدئو کرد.

شهدی نژاد در تکذیب این ویدئو مدعی شده است: “این بیمار فردی است که مرتباً به ما مراجعه و از خدمات درمانی ما استفاده می‌کند.” این بدان معنی است فردی که با وضعیت وخیم روی آسفالت افتاده و برای یک نفس بیشتر زنده ماندن تقلا می‌کند، به‌سادگی توسط مسئولین این بیمارستان مرخص و به داخل جامعه باز می‌گردد.

این در حالی است که شهدی نژاد مدعی است که انتشار این‌گونه اخبار به روحیه کادر درمان آسیب وارد می‌کند! حال شهدی نژاد خود باید پاسخ دهد که در چنین شرایطی که وی از حضور آزادانه “حداقل” یک بیمار با شرایط حاد و آلوده به ویروس کرونا در جامعه خبر می‌دهد چه بر سر روحیه مردم شهر رشت و استان گیلان و کشور می‌آید؟! آیا بهتر نبود معاون درمان تأمین اجتماعی بجای تلاش برای تکذیب ویدئوی منتشر شده، پاسخی روشن و قانع‌کننده به مردم بدهد؟