پاسخ رئیس شورا در خصوص پرداختی به رسانه های غیر گیلانی

پاسخ رئیس شورا در خصوص پرداختی به رسانه های غیر گیلانی

اختصاصی / به گزارش خبر فوری رشت، عصر دیروز نشست خبری جمعی از اعضای شورای شهر رشت در عمارت حاج میرزا خلیل رفیع برگزار شد.

در این نشست خبری سیدامیرحسین علوی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرفوری رشت در خصوص پرداختی به برخی رسانه های غیربومی، گفت: باید بپذیریم مشکل وجود داشته است. چرا رسانه ای از استان دیگر آمده و پول گرفته است. ما چه کار سفارشی در مازندران داشتیم و این حق خبرنگاران است که این سوال را بپرسند. اینکه کانال تلگرامی هم A تومان دریافت کرده باید ببینیم روی چه حسابی این پرداخت صورت گرفته است. باید پاسخ این کار داده شود و اگر هم تا به امروز داده نشده است به واسطه رویکرد شورا و شهرداری است که نخواستیم ذهن مردم را درگیر کنیم.

وی افزود: البته خیلی ها کار کردند، زحمت کشیدند، خبر تولید کردند و پول گرفتند و خیلی ها هم الکی گرفتند. بعضی ها زمان انتخابات در اختیار یک کاندیدای خاص قرارگرفتند و این مظهر فساد است.

علوی همچنین در خصوص سوال دیگر خبرنگار خبرفوری رشت در خصوص وضعیت آبنمای بوستان ملت و اینکه آیا پیش از انجام این پروژه در خصوص محل قرارگیری آن در منطقه ای مسکونی و بدون پارکینگ بررسی نشده بود؟، گفت: امروز شهردار از دغدغه ای در خصوص آبنما گفت که بنده به شخصه ترسیدم که مشکلی رخ بدهد. هرکسی که کار کرده است و به هرکسی که وابسطه بوده، از کوچک تا بزرگ وظیفه پاسخگویی دارد. بیشترین همراهی نیز توسط دستگاه های نظارتی بوده است.