پاکبان حادثه دیده رشتی: راننده پس از تصادف متواری شد/ شرکت گفت اگر شکایت کنی محکوم می شوی!/ قسمت شبرنگی لباس ها از بین رفته بود اما لباس جدیدی به ما ندادند

پاکبان حادثه دیده رشتی: راننده پس از تصادف متواری شد/ شرکت گفت اگر شکایت کنی محکوم می شوی!/ قسمت شبرنگی لباس ها از بین رفته بود اما لباس جدیدی به ما ندادند

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، سحرگاه ۲۸ آبان ماه سال گذشته بود که یک دستگاه پراید سید عباس فاضل پور پاکبان رشتی را در بلوار انصاری مصدوم کرد و راننده پس از این حادثه از صحنه متواری شد.

با گذشت ۵ ماه از این حادثه اما همچنان مشکلات این پاکبان شهر رشت پا برجاست. فاضل پور که در شرایط جسمی مناسبی نیز قرار ندارد در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰، می‌گوید: این حادثه حدود ساعت ۰۴:۵۴ صبح روز ۲۸ آبان ۹۶ در شرایطی رخ داد بنده ده دقیقه بود که کار خود را آغاز کرده بودم و در لاین یک مشغول جارو کردن حاشیه جدول چسبیده به پیاده‌رو بودم که راننده پراید بیش از ۱۳۰ کیلومتر سرعت با بنده برخورد کرد و پس از حادثه از محل متواری شد اما به دلیل اینکه شرایط نور مناسب نبود شماره پلاک خودرو مشخص نبود.

وی ادامه داد: تاکنون اعضای شورا هر یک ۲۰۰ هزار تومان و شهردار رشت مبلغ ۲ میلیون تومان به بنده کمک کرده‌اند. شرکتی که بنده زیر نظر آنها بیمه بوده‌ام می‌گوید این موضوع به آنها ربطی نداشته و چون یک تصادف بوده باید از بیمه ماشین استفاده شود.

پاکبان مصدوم رشتی در خصوص اینکه آیا شکایتی از شرکت تحت پوشش خود انجام داده است یا خیر، گفت: از این شرکت شکایتی انجام نداده‌ام زیرا شرایط جسمی مناسبی نیز برای پیگیری قضایی ندارم. به بنده نیز به صورت تلفنی گفته‌اند که اگر شکایتی نیز انجام دهم به نتیجه نخواهد رسید.

فاضل پور ادامه داد: شرکت برای دو ماه مبلغ ۵۰۰ هزار تومان برای بنده واریز کرد و گفتند این مبلغ را در کنار ۷۰۰ تومان پول بیمه به بنده می‌دهند تا زندگی‌ام بچرخد اما پس از گذشت دو ماه دیگر این مبلغ واریز نشد تا زمانی که شب عید برخلاف تمام کارکنان شرکت برای بنده عیدی واریز نشد. دلیل عدم پرداخت عیدی را زمانی که جویا شدم گفتند که این مبلغ بابت عیدی پرداخت شده بود! نه تنها ۵۰۰ تومان بابت اسفندماه به بنده پرداخت نشد بلکه ۹۶۰ هزار تومان هم از عیدی بنده کسر شد! در نهایت این موضوع توسط اعضای شورای شهر پیگیری شد که مبلغ یک‌میلیون تومان برای بنده واریز کردند.

وی در خصوص در اختیار گذاشتن البسه مناسب به کارکنان شرکت گفت: لباسی که ما بر تن می‌کردیم قسمت شبرنگی آن به دلیل شستشو سیاه شده بود و از بین رفته بود. این لباس‌ها برای یک سال قبل بود و حالت شبرنگی مناسبی نداشت و لباس دیگری به ما نداده بودند.