پایانی برای ستاره پرحاشیه سابق سپیدرود/ بلبلی از استقلال اخراج شد!

پایانی برای ستاره پرحاشیه سابق سپیدرود/ بلبلی از استقلال اخراج شد!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از همشهری آنلاین فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در آستانه دیدار برابر نساجی دو بازیکن دیگر این تیم را کنار گذاشت تا برای سایر بازیکنان این تیم خط ونشان بکشد.

استقلال امروز در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال امشب در حالی به مصاف نساجی مازندران می‌رود که با تصمیم فرهاد مجیدی محمد دانشگر به دلیل مسائلی انضباطی در اختیار باشگاه قرار گرفته است.

دانشگر  در جلسات تمرینی چند روز پیش به خاطر درگیری لفظی با یکی از بازیکنان استقلال تصمیم گرفت که خودسرانه زمین بازی را ترک کند که این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی روبه روشد و سرمربی استقلال مدافع این تیم را کنار گذاشت.

در حالیکه هنوز سه روز از این تصمیم قاطع مجیدی نگذشته بود حال مشخص شده است که این سرمربی جوان دو بازیکن دیگر این تیم را هم در اختیار باشگاه قرار داده است!

با نظر مجیدی ذکریا مرادی و محمد بلبلی به دلیل اعتراض به مدت زمان کوتاه بازی کردن در ترکیب استقلال و به نوعی اعتراض به نیمکت نشینی با برخورد تند مجیدی رو به رو شده‌اند.

در حال حاضر این دو بازیکن همانند دانشگر اجازه حضور در تمرینات را ندارند تا پس از بازی امشب مجیدی و باشگاه درخصوص آنها تصمیم‌گیری کنند.محمد بلبلی اخیرا با انتشار پستی در اینستاگرام خود همراه با عکسی از استراماچونی به نوعی به نیمکت نشینی خود معترض شده بود. بلبلی با حاشیه های فراوان به استقلال پیوست اما هرگز نتوانست نمایش خود به عنوان یک پدیده در سپیدرود را در این تیم هم تکرار کند. باید دید در ادامه تصمیم باشگاه استقلال برای سه بازیکن اخراجی خود چه خواهد بود.