پای سپیدرود و ملوان هم به پرونده حسین هدایتی باز شده است؟!

پای سپیدرود و ملوان هم به پرونده حسین هدایتی باز شده است؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، ماجرای حسین هدایتی عابر بانک سابق فوتبال ایران و متهم فعلی اختلاس هر روز با ابعاد گسترده‌تری همراه می‌شود. پرداختی‌های بی‌حساب و کتاب هدایتی به برخی از فوتبالی‌ها این روزها سوژه محافل شده و نماینده دادستان نیز در دادگاه محاکمه متهمین اختلاس در بانک سرمایه که یکی از آنان حسین هدایتی دولابی بود، خواست که هرکسی از پول‌های بی‌حساب و کتاب هدایتی بهره‌مند شده است خودش بیاورد و پس بدهد! (بیشتر بخوانید)

حال اما لیست‌هایی غیررسمی از پرداختی‌های حسین هدایتی به فوتبالی‌ها در رسانه‌ها منتشر شده که در آن پرداختی ۸ میلیارد تومانی به باشگاه ملوان بندر انزلی و پرداختی یک‌میلیاردی به باشگاه سپیدرود رشت نیز به چشم می‌خورد. موضوعی که می‌تواند برای این دو تیم باعث دردسرهای جدی شود. بخصوص آنکه هیچ یک از این دو تیم توانایی بازپرداخت اصل پول‌های دریافتی را در شرایط فعلی به‌هیچ‌عنوان ندارند. بخصوص سپیدرود که علی کریمی از مالکیت آن استعفا داده و اکنون در اختیار اداره ورزش و جوانان است.

 

 آبان ۱۳۹۶ علی نظرمحمدی: سپیدرود یکی از دو سه تیم صد در صد خصوصی فوتبال کشور است و اینجا نه پروژه پارس جنوبی داریم و نه فولاد و ذوب‌آهن و به همین دلیل مردم رشت قدر محبت آدم‌هایی مثل هدایتی و خلیل زاده را به‌خوبی می‌دانند و من بدون شکسته‌نفسی می‌گویم بدون کمک آن‌ها ما همچنان یک تیم لیگ یکی بودیم. سرمربی سپیدرود با تشکر از حمایت‌های هدایتی از سپیدرود، گفت: بدون حمایت‌های مادی و معنوی ایشان سپیدرود نمی‌توانست به لیگ برتر صعود نماید.

 

هرچند به نظر می‌رسد در مورد موضوع باشگاه سپیدرود بحث مالی بر عهده مالکین پیشین باشگاه باشد و پس دادن مبالغ دریافتی ربطی به علی کریمی یا مالک بعدی این تیم نداشته باشد؛ زیرا مبلغ یک‌میلیاردی در زمان حضور سپیدرود در دسته یک پرداخت شده بود. در مورد مبحث پرداختی به تیم فوتبال ملوان نیز مربوط به حداقل ۵ سال قبل و در دوران مدیریت صادق درودگر می‌باشد که این موضوع نیز می‌بایست مورد پیگیری قرار گیرد.