پای وریا غفوری به مجلس کشیده شد/ منتظر مریم بخشی و نمایندگان گیلان هم باشیم؟

پای وریا غفوری به مجلس کشیده شد/ منتظر مریم بخشی و نمایندگان گیلان هم باشیم؟

به گزارش رشت۲۰،در پی انتشار اسامی بازیکنان تیم ملی برای جام جهانی و حذف نام وریا غفوری و سیدجلال حسینی از این لیست، انتقادات زیادی از این اقدام کیروش مطرح شده است. در تازه ترین اتفاق مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان از پیگیری موضوع با نمایندگان مجلس خبر داده است.

11 2 300x181 - پای وریا غفوری به مجلس کشیده شد/ منتظر مریم بخشی و نمایندگان گیلان هم باشیم؟

حامد جولایی در این باره اظهار کرد: خط خوردن وریا غفوری جامعه ورزشی را شوکه کرده و بر همین اساس برای دلیل این امر، پیگیری های لازم با مسئولین استان و نمایندگان مجلس انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه هنوز به طور قطعی غفوری از تیم ملی خط نخورده، گفت: وریا غفوری به همراه چند بازیکن دیگر در لیست انتظار سرمربی هستند و امیدوارم با پیگیری هایی که انجام خواهیم داد وی دوباره به تیم ملی بازگردد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان در ادامه با بیان این مهم که دلیل این امر هنوز برای هیچکس مشخص نیست، عنوان کرد: وریا غفوری در این مدت بازی های خوبی در قالب تیم ملی انجام داده و در حال حاضر در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و اینکه بدون دلیل از تیم ملی حذف شود جای تعجب دارد.

جولایی با اشاره به اینکه همیشه سرمربی تیم ملی از بازیهای خوب غفوری تعریف کرده، یادآور شد: با توجه به شرایط فعلی این حس را داریم که سید جلال حسینی و وریا غفوری دوباره به بدنه تیم ملی اضافه شوند و امیدواریم با پیگیری های همه جانبه این مهم اجرایی شود.

به گزارش گیل خبر، با این وضعیت عجیب دخالت و پیگیری نمایندگان و مدیران ورزش برای حضور همشهریان خودشان در لیست تیم ملی باید منتظر آن باشیم که مریم بخشی سرپرست ورزش و جوانان گیلان نیز از احتمال پیگیری نمایندگان گیلان برای حضور سید جلال حسینی در تیم ملی صحبت کند! اعتراضاتی که بعید است هیچ جائی برای سرمربی تیم ملی داشته باشد.