پخش بازی‌های جام جهانی در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت

پخش بازی‌های جام جهانی در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به‌ضرورت ترویج نشاط عمومی در بین شهروندان و تنزل سطح استرس و تشنج از فعالیت‌های یومیه در سطح شهر، جام جهانی را فرصتی مناسب برای ایجاد طراوت و وحدت عمومی در جامعه دانست.

علوی - پخش بازی‌های جام جهانی در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت

سید امیرحسین علوی با ذکر این مطلب که ایجاد شادابی، نشاط و تحرک با پرداختن به ظرفیتی به نام ورزش در جامعه امری ضروری است و بر بسترسازی مناسب برای ایجاد زیرساخت‌های لازم در حوزه ورزش و ایجاد تحرک در جامعه فرهنگی و جوان شهر رشت در راستای رسیدن به شهری سالم و شاداب تأکید کرد.

وی افزود سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در حوزه ورزش نیز وظایف و تکالیفی بر عهده دارد که می‌بایست در قالب و موضوعات مختلف ورزشی بخصوص ورزش همگانی، تحرک و شادابی و نشاط را در سبد خانوار شهروندان قرار دهد.

علوی ادامه داد: پیشنهادی در قالب یک نامه از سوی اینجانب به دکتر نصرتی شهردار محترم رشت ارسال گردید که در آن خواستار ایجاد اوقاتی مفرح و با طراوت برای خانواده‌های رشتی با ایجاد فضایی مناسب جهت تماشای مسابقات تیم ملی ایران در پیاده راه فرهنگی شده‌ایم تا بتوان با این اقدام فرهنگی باعث ارتقای وحدت عمومی و پویایی ملی در بین نسل جوان و خانواده‌های شهر رشت با توجه به ظرفیت‌های موجود در این فضای شهری شویم.

رئیس شورای رشت اظهار داشت: این زمان بهترین فرصت است تا این روزهای ابتدای فصل گرم را تبدیل به پرهیجان‌ترین و بانشاط‌ترین روزهای سال کنیم. قصدمان هم استفاده از زمان مناسب پخش فوتبال تیم ملی ایران می‌باشد تا شهر رشت را به مکان دلپذیری برای اوقات فراغت جوانان تبدیل کنیم.

علوی در انتها با اشاره پخش بازی‌های جام جهانی در پیاده راه شهرداری رشت گفت این اتفاق تجربه و لذت خوبی را برای رشتی‌ها به ارمغان خواهد آورد و شور و نشاط خاصی در شهر ایجاد می‌کند و همین‌طور مخاطبان بسیاری را به سمت ورزش و تحرک دعوت می‌کند که حضور و استقبال شهروندان عزیز به‌صورت خانوادگی می‌تواند رضایت مردم را به همراه داشته باشد‌.