پرداخت ۲۰۵ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط گیلان

پرداخت ۲۰۵ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط گیلان

مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران گیلان گفت:۲۰۵ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط (طرح بهین یاب) در قالب ۳۹ فقره توسط بانک رفاه کارگران استان پرداخت شده است.

D985D8AFD98AD8B1D8A8D8A7D986D983D8B1D981D8A7D987 300x200 - پرداخت ۲۰۵ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط گیلان

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایلنا از رشت، مدیر شعب بانک رفاه کارگران گیلان امروز در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در ۱۰ ماه گذشته، دو میلیون و ۷۶۰ هزار دلار گشایش ارزی در بانک رفاه استان انجام گرفت که از دستاوردهای برجام است.

سید ولی الله محققی با تشریح فعالیت های بانک رفاه کارگران افزود: این بانک در استان گیلان در کمتر از ۲۴ ساعت انواع ضمانت نامه ها را صادر می کند.

وی اظهار داشت: رشد منابع بانک رفاه کارگران تا پایان دی ماه در گیلان، بیش از ۱۰ درصد و سهم بانک رفاه کارگران بین شش بانک تجاری ( شامل ملی، صادرات، سپه، تجارت، ملت و رفاه کارگران) در استان گیلان، ۱ / ۱۱ است.
وی خاطر نشان کرد: همچنین در ۱۰ ماه گذشته، ۲۱۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در قالب دو هزار و ۱۵۰ فقره پرداخت شده است.

محققی اذعان داشت: در این مدت ، ۲۰۵ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط (طرح بهین یاب) در قالب ۳۹ فقره توسط بانک رفاه کارگران استان پرداخت شده است.

وی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و زندانیان را از دیگر خدمات بانک رفاه کارگران در این مدت عنوان کرد.

در زمان حاضر ۳۹۴ هزار و ۴۵۰ بیمه شده اصلی شامل یک میلیون و ۱۷۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استان گیلان هستند.