پروازهای مستقیم رشت به تهران هرروز صبح انجام می‌شود با استقرار هواپیمای فوكر 50 در فرودگاه سردار جنگل رشت؛

پروازهای مستقیم رشت به تهران هرروز صبح انجام می‌شود

طی هماهنگی به‌عمل‌آمده، یك فروند هواپیمای فوكر ۵۰ شركت هواپیمایی نفت ایران با استقرار در فرودگاه سردار جنگل رشت، پروازهای مستقیم رشت به تهران هرروز صبح انجام می‌شود.

57334177 - پروازهای مستقیم رشت به تهران هرروز صبح انجام می‌شود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از اداره كل فرودگاه استان گیلان، مدیرکل این فرودگاه دراین‌باره گفت: با توجه به اینكه هیچ‌یک از پروازهای صبحگاهی از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقصد تهران برقرار نبود و از طرف دیگر تقاضا در مسیر یادشده زیاد بود لذا با هماهنگی به‌عمل‌آمده و اخذ مجوز، این پرواز از روز گذشته به‌صورت برنامه‌ای از فرودگاه گیلان به‌صورت مستقیم به تهران و مقاصد دیگر انجام خواهد شد.

غلامرضا كریم آقایی افزود: علاوه بر مسیر تهران، پروازهای مستقیم رشت به اصفهان روزهای یكشنبه و چهارشنبه هر هفته توسط این شركت انجام خواهد شد.

وی ضمن تشكر از مدیران ارشد استان و مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی كه دغدغه افزایش پرواز دارند خاطرنشان كرد: انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌های اجرایی، صنعتی و تجاری از برقراری این پرواز صبحگاهی به مسیر تهران استقبال كنند و زمینه افزایش پرواز را از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقاصد مختلف فراهم نمایند.

گفتنی است هواپیمای فوكر ۵۰ ساخت كشور هلند باسابقه پروازی ۲۰ ساله در كشور ایران ازجمله هواپیماهای ایمن و استاندارد در جهان است كه با داشتن ۲ موتور توربوفن و سرعت ۵۳۰ كیلومتر در ساعت مسیر رشت به تهران را به مدت ۵۰ دقیقه طی می‌کند.