پروژه زیرگذر رشت پایان مهرماه افتتاح می‌شود شهردار رشت:

پروژه زیرگذر رشت پایان مهرماه افتتاح می‌شود

شهردار رشت گفت: پروژه زیرگذر شهید رجایی رشت تا پایان مهرماه جاری افتتاح می‌شود.
13950502001012 PhotoA - پروژه زیرگذر رشت پایان مهرماه افتتاح می‌شود

محمدعلی ثابت‌قدم امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت روشنایی پارک سبزه‌میدان این شهر اظهار کرد: به‌زودی روشنایی این پارک انجام می‌شود.

وی افتتاح پل زیرگذر شهید رجایی رشت را تا پایان مهر ماه جاری عنوان کرد و افزود: افتتاح این پل به دلیل عدم کارشناسی مناسب و برخی مشکلات به تاخیر افتاده است.

شهردار رشت درباره وضعیت خط ویژه این شهر تصریح کرد: خط ویژه رشت مشکلی ندارد و ترافیک در حاشیه این مسیر است.

وی با اشاره به بازآفرینی شهر رشت، گفت: طرح بازآفرینی در مسیر بقعه متبرکه فاطمه اخری «خواهر امام رضا(ع)» ادامه می‌یابد.

ثابت‌قدم از بازگشایی خیابان‌های صیقلان، معلم و تقاطع سعدی در آینده نزدیک خبر داد و یادآور شد: در زمینه طرح تفصیلی رشت نیز به‌زودی به مناطق یک و چهار ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه بدهی‌های عقب‌افتاده تا پایان سال جاری صفر می‌شود، تصریح کرد: ۳۰ میلیارد تومان معوقات خود را دریافت نکردیم اما بدهی‌های خود را صفر می‌کنیم.

شهردار رشت به بدهی مجتمع تجاری آدینه اشاره کرد و متذکر شد: عوارض این مجتمع تجاری ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نهایی شده و به صورت تهاتری انجام می‌شود.

وی واکسینه کردن کارتن‌خواب‌ها را از برنامه‌های شهرداری با همکاری بهزیستی عنوان کرد و گفت: ۱۳۰ نفر کارتن‌خواب هستند که باید در حوزه توسعه اجتماعی موثرتر رفتار کنیم.

ثابت‌قدم به موضوع تدفین اموات در باغ رضوان رشت اشاره کرد و با بیان اینکه دفن اموات در این منطقه رایگان نیست، خاطرنشان کرد: برای اصحاب رسانه قطعه‌ای با تخفیف در نظر گرفته می‌شود.