پروژه های افتتاح شده تبلیغاتی و ناکارآمد است/ در آستانه انتخابات وضعیت شهر و فعالیت شهردار باید مشخص شود عضو شورای شهر رشت:

پروژه های افتتاح شده تبلیغاتی و ناکارآمد است/ در آستانه انتخابات وضعیت شهر و فعالیت شهردار باید مشخص شود

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه کیفیت پروژه های افتتاح شده نامناسب است، بیان کرد: پروژه های مختلفی در شهر رشت افتتاح شده و جنبه های تبلیغاتی زیادی داشته اما کیفیت لازم و کارآیی برای مردم را نداشته است

250x172 - پروژه های افتتاح شده تبلیغاتی و ناکارآمد است/ در آستانه انتخابات وضعیت شهر و فعالیت شهردار باید مشخص شود

به گزارش خبر فوری رشت فرهاد شوقی عضو شورای شهر رشت در جلسه علنی شورای رشت با گله مندی از فعالیت های شهرداری رشت در خصوص اجرای نامناسب پروژه های شهری رشت اظهار کرد: ترافیک کندی در شهر رشت شاهد آن هستیم و اجرای پروژه های به صورت کند در سطح شهر رشت عامل آن است.

وی افزود: اجرای پروژه آب های سطحی در خیابان مطهری که یکی از شاهراه های این شهر است به کندی در حال پیش رفتن می باشد.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه کیفیت پروژه های افتتاح شده نامناسب است، بیان کرد: پروژه های مختلفی در شهر رشت افتتاح شده و جنبه های تبلیغاتی زیادی داشته اما کیفیت لازم و کارآیی برای مردم را نداشته است.

شوقی با بیان اینکه بر طبق نظام پرداخت شهرداری مقرر بود حقوق پرسنل شهرداری، نگهبان هاو پاکبانان پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاده و باعث بروز مشکلاتی برای این پرسنل زحمتکش شده که این پرسنل به اعضای شورا برای حل مشکل خود مراجعه می کنند.

عضو شورای شهر رشت ادامه داد: انتخابات نزدیک است و خیلی از اعضای شورا کاندیدا هم نیستند اما برای اعضای شورا مهم است که وضعیت شهر و فعالیت های شهردار مشخص شود.