پس ازبارش سنگین برف ، ۱۰۰ اکیپ در حوزه برق رسانی شهرستان رشت در حال فعالیتند

پس ازبارش سنگین برف ، ۱۰۰ اکیپ در حوزه برق رسانی شهرستان رشت در حال فعالیتند

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تیمبرق رسانی مشغول برطرف کردن مشکلات به وجود آمده از بارش برف سنگین هستند ، اظهار داشت: فرسودگی شبکه های برق بالاست و به همین دلیل با بارش برف اکثر ساختار برقی دچار مشکل شدند.
79353995 88531542aafbc 300x203 - پس ازبارش سنگین برف ، 100 اکیپ در حوزه برق رسانی شهرستان رشت در حال فعالیتند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانیفرمانداری شهرستان رشت، سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت درباره ی آخرین وضعیت شهرستان، ضمن تشکر از همکاری و همراهی مردم با مسئولین ستاد بحران، اظهار کرد: بارش برف همه بخش های شهرستان را با مشکل درگیر کرده است.
وی بیشترین مشکل را در حوزه برق رسانی دانست و افزود: فرسودگی شبکه های برق بالاست و به همین دلیل با بارش برف اکثر ساختار برقی دچار مشکل شدند و متاسفانه روستاها، به دلیل اینکه در انتها خط قرار دارند با بیشترین مشکل مواجه هستند.
فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تیم برق رسانی مشغول برطرف کردن مشکل هستند و ۹۰۰ درصد نقاط شهری برق دارند، گفت: نقاط شهری نسبت به نقاط روستایی با کمترین مشکل مواجه هستند، اغلب مشکل روستاها هم به دلیل پارگی کابل و افتادگی تیرهای برق است.
شفقی تصریح کرد: تردد در محورهای اصلی شهرستان جریان دارد و راهداران مشغول بازگشایی محورهای فرعی و روستایی شهرستان هستند.
وی در خصوص مشکلات بخش های شهرستان بیان کرد: در اغلب بخش ها در نقاط روستایی مشکل برق داریم و در بخش سنگر تردد در محورهای فرعی یکطرفه است.
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه نظارت بر کار نانوایی ها با جدیت انجام می گیرد، تصریح کرد: همکاران بنده در فرمانداری رشت از دقایق ابتدایی بامداد دیروز ۱۴۴ بهمن در فرمانداری حضور دارند و در صدد رفع مشکلات هستند و ما از همشهریان گرامی تقاضا داریم که از ترددهای غیر ضروری بپرهیزند تا دچار مشکل نشوند.