پس از اعتراض به دلیل عدم دریافت۴ ماه حقوق بازرس سازمان تاکسیرانی رشت مورد ضرب وشتم قرار گرفت

پس از اعتراض به دلیل عدم دریافت۴ ماه حقوق بازرس سازمان تاکسیرانی رشت مورد ضرب وشتم قرار گرفت

بازرس سازمان تاکسیرانی رشت پس از اعتراض به دلیل عدم دریافت حقوق چند ماهه خود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

13951018001396 Test PhotoH 765x510 300x200 - پس از اعتراض به دلیل عدم دریافت4 ماه حقوق بازرس سازمان تاکسیرانی رشت مورد ضرب وشتم قرار گرفت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از «دیارباران»، محسن جماعتی بازرس سازمان تاکسیرانی رشت پس از اینکه اعتراض خود را به دلیل عدم دریافت حقوق چندماهه‌اش مطرح کرد، مورد ضرب و شتم قرار گرفت و صورتش به جای دریافت مطالباتش خونین شد.

جماعتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت درباره ضرب و شتم خود گفت: بنده به عنوان بازرس سازمان تاکسیرانی رشت مشغول به فعالیت هستم و چند ماه است که حقوق و دستمزد قانونی خود را دریافت نکرده‌ام و به سختی معیشت خود و خانواده‌ام را تأمین می‌کنم.

وی افزود: به مدیر شرکت مراقبتی حفاظتی مجریان نظم گیل «ایمان پاک‌نهاد« مراجعه کردم و تقاضای دریافت مطالبات چهار ماه گذشته خود را کردم و در حین صحبت با مدیر شرکت بودم که یکی از اعضای آن شرکت به طرف من حمله‌ور شد.

بازرس سازمان تاکسیرانی رشت بیان کرد: فردی به نام «گلپور» که از اعضای شرکت مجریان نظم‌گیل است به طرف بنده حمله ور شده و بنده را مورد ضرب وشتم قرار داد و موضوع را به حراست شهرداری رشت که شرکت مذکور زیرمجموعه آن بوده، اطلاع داده‌ام و تقاضا دارم به حقوقم رسیدگی شود.