پس از سپیدرود گیلان نوبت به ظهور سپیدرود تهران رسید!

پس از سپیدرود گیلان نوبت به ظهور سپیدرود تهران رسید!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس‌ازآنکه در کشمکش‌های فی‌مابین محمد نوین و جواد تن زاده پروانه باشگاه سپیدرود با عنوان سپیدرود گیلان برای محمد نوین مالک فعلی نماینده گیلان در لیگ برتر صادر شد، اینبار تیم فوتسال بانوان سپیدرود با نام سپیدرود تهران در لیگ برتر فوتسال بانوان شرکت کرده است!

ظهور نام‌های عجیب‌وغریب در فوتبال کشور تاریخچه‌ای نه‌چندان دور و نه‌چندان نزدیک دارد. شاید اولین حادثه رخ‌داده به این صورت زمانی بود که تیمی با نام شهرباران تهران که به‌جای مانده از داماش گیلان بود و پس از ماجراهای عجیب‌وغریب انتقال و انحلال و تشکیل مجدد و… رونمایی شد و فوتبال جهان را وارد یک چالش جدی کرد!

حال اما تشکیل تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران دومین اتفاق خاص فوتبالی بین رشت و تهران است که می‌بایست مسئولین فوتبال استان در خصوص آن توضیح دهند. گفتنی است تیم فوتسال بانوان سپیدرود پس از ادغام با تیم فوتسال بانوان می‌رشت به نام می‌رشت سپیدرود در لیگ برتر مسابقات شرکت کرد و احتمالاً پس از انحلال این تیم، امتیازش در اختیار هیئت فوتبال استان تهران قرار گرفته است.

در هر صورت باید امیدوار بود علاوه بر آنکه مسئولین فوتبال استان می‌بایست پاسخگوی نحوه ظهور تیم فوتسال بانوان سپیدرود تهران باشند، تیم‌های دیگری با نام سپیدرود در استان‌ها مازندران، گلستان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، قزوین، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، فارس، اصفهان و… نباشیم!