پنج انتصاب جدید در اداره ورزش گیلان، رئیس هیات وزنه برداری سرپرست امور جوانان شد

پنج انتصاب جدید در اداره ورزش گیلان، رئیس هیات وزنه برداری سرپرست امور جوانان شد

به گزارش رشت۲۰  به نقل از ایرنا – با پنج انتصاب جدید در اداره ورزش و جوانان گیلان ، رئیس هیات وزنه برداری این استان به عنوان سرپرست معاونت امور جوانان این اداره منصوب شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در احکام جداگانه ای از سوی مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، سرپرست معاونت ورزشی ، سرپرست معاونت امور جوانان ، سرپرست معاونت ورزش بانوان ، سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و سرپرست گروه ورزش همگانی این اداره منصوب شدند.

 

مرتضی ورزلدوست افزود: با توجه به این امر و طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، اصغر ابراهیمی که ریاست هیات وزنه برداری این استان را در اختیار دارد، به عنوان سرپرست معاونت امور جوانان این اداره انتخاب شد.

 

وی ادامه داد: همچنین طی احکام جداگانه دیگری از سوی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان ، فاضل بازیار به عنوان سرپرست معاونت ورزشی و هاشم اسماعیلی به عنوان سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی این اداره منصوب شدند.

 

وی بیان کرد: در احکام دیگری از سوی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، سهیلا یاور مسرور به عنوان سرپرست معاونت ورزش بانوان منصوب شد و طاهره حق پرست نیز ، به عنوان سرپرست گروه ورزش همگانی ورزش و جوانان گیلان انتخاب شد.