پنج طرح جدید گردشگری، بندری و زیرساختی تا پایان سال در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در بازدید از پروژه عمرانی منطقه:

پنج طرح جدید گردشگری، بندری و زیرساختی تا پایان سال در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش رشت۲۰- رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن بازدید و بررسی روند اجرای پروژه‌های عمرانی و گردشگری منطقه از افتتاح این پروژه‌های زیرساختی تا پایان سالجاری  خبر داد.

بنا بر این گزارش پروژه‌های سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجتمع بندری کاسپین از جمله اسکله جدید و انبارهای سرپوشیده به مساحت ۱۰ هزار متر مربع، مخازن جدید غلات، روغن و اسکله نفتی بخشی از پروژه‌های زیرساختی بندری بود مورد بازدید قرار گرفت.

بر این اساس بازدید از روند انجام خدمات بندری در اسکله چند منظوره سازمان و همچنین طرح  توسعه پسکرانه بندرکاسپین و  محل احداث اسکله جدید «رو رو» در مجتمع بندری کاسپین که عملیات احداث ابتدای سال آینده آغاز خواهد شد از دیگر برنامه‌های این روزبود.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان از روند احداث منظرگاه ساحلی منطقه در فاز تجارت و گردشگری که برای بهره مندی گردشگران از زیبایی‌های دریای خزر و ثبت لحظات ماندگار طراحی شده است دیدار کرد، این جاذبه جدیدگردشگری ساحلی منطقه تا نوروز امسال پذیرای گردشگران خواهد بود.

دکتر مسرور در پایان از طرح توسعه آماده سازی نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی و پروژه فاز دوم ساختمان اداری سازمان  بازدید کرد.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید، مهندسین مشاور، پیمانکاران، معاونین و مدیران مرتبط سازمان نیز حضور داشتند.