پیام تبریک سرپرست  فرمانداری لنگرود به مناسبت نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی

پیام تبریک سرپرست  فرمانداری لنگرود به مناسبت نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی

به گزارش رشت۲۰-متن پیام صادره از سوی مهندس محمد رنجبر نیاول سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرودبه شرح ذیل می باشد:   بسمه تعالی   ‎ نهم اردیبهشت ماه، سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی‌تردید نشان از تعمیق جایگاه مردم در مشارکت برای ساخت آینده‌ای بهتر است. بی شک همراهی، حضور […]

 

 

متن پیام صادره از سوی مهندس محمد رنجبر نیاول سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرودبه شرح ذیل می باشد:

 

بسمه تعالی

 

‎ نهم اردیبهشت ماه، سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی‌تردید نشان از تعمیق جایگاه مردم در مشارکت برای ساخت آینده‌ای بهتر است.

بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در  تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

 

با امید به اینکه باهمت عالی مردم و مسئولین و به حول و قوه الهی  روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه «خدمت خالصانه و بی منت» و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود بر اساس آیه شریف «و امرهم شوری بینهم» گام بردارد.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی شوراهای اسلامی ، از زحمات و خدمات ارزنده و گرانقدر اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه شهرستان لنگرود صمیمانه تقدیر و تشکرمی نمایم

سعادت و توفیق همگان را در راستای انجام رسالت بزرگ شوراها و خدمت به مردم بزرگوار و شریف این شهرستان، از خداوند منان خواستار و خواهانم.

 

                                              محمد رنجبرنیاول

                                  سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود