پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ناصر حاج محمدی شهردار رشت در پیامی میلاد فرخنده دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تبریک گفت.

پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

به گزارش رشت۲۰ ,در متن این پیام آمده است:

 

به نام خدا

میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) دخت گرامی پیامبر اسلام(ص) آیینه تقوی و عفت، حیا و الگوی زنان جهان و همچنین هفته‌ بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه بانوان گرامی به ویژه شیرزنان شهرمان که دوشادوش مردان به فعالیت، کار و تلاش می پردازند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند بزرگ تندرستی، سلامت و موفقیت آنها را در هر عرصه ای که فعالیت می کنند، آرزو می‌نمایم.

 

بدون شک انتخاب روز میلاد حضرت فاطمه(س) به عنوان روز زن نمادی برای تکریم و بزرگداشت همه زنان و مادران است.

 

همواره امیدوارم زنان عفیف و پاکدامن این سامان با تأسی و پیروی از سیره و آموزه‌های اخلاقی خانم فاطمه زهرا(س) منش رستگاری و زمینه های موفقیت و بهروزی را بپیمایند و در سازندگی بیش از پیش میهن اسلامی با تربیت فرزندان شایسته، موفق و موید باشند.

 

ضمن آنکه باید تقارن زیبای میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) با سالروز ولادت حضرت امام خمینی(ره) معمار بزرگ جمهوری اسلامی که با برافراشتن پرچم اسلام ناب محمدی و با حرکت عظیم علوی، حسینی و فاطمی سرنوشت مردم را تغییر داده و راه پر خیر و برکت اسلام را به عنوان رهبر ملت هموار کردند، گرامی و عزیز بداریم.

 

ناصر حاج محمدی

 

شهردار رشت