پیام تبریک ویژه رییس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت عید سعید غدیر خم به شهروندان رشت

پیام تبریک ویژه رییس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت عید سعید غدیر خم به شهروندان رشت

به مناسبت فرارسیدن عید با شکوه غدیر خم رییس شورای اسلامی شهر رشت عید سعید غدیر خم را به شهروندان شهر رشت تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی
 
اَلْیوْمَ أَکمَلْتُ لَکمْ دینَکمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیکُمْ نِعْمَتی وَ رَضیتُ لَکُمُ الْإِسْلامَ دیناً
 
(امروز دین شما را برایتان کامل و نعمت خود را بر شما تمام گردانیدم و اسلام را برای شما آیینی برگزیدم)
پیامبر (ص) در روز غدیر بعد از خطبه یک ساعته ای که ایراد فرمود، جمله معروف «هر که من مولای او هستم، علی مولای اوست» را سه بار تکرار کرد تا در گوش مسلمانان و تاریخ بماند.
پس از آن که علی (ع) را به جانشینی خود تعیین کرد، در همان روز، این عید را اعلام نمود و مراسمش را به پا داشت، در خیمه اش نشست و با خوشحالی از تبریک گویندگان استقبال کرد.
به همین جهت عید غدیر خم تنها یک رویداد تاریخی نیست. بلکه روز اکمال دین، اتمام نعمت الهی و حجت خداوند متعال با همه بشر تا زمان ظهور حضرت حجت (ع) می‌باشد.
شهروندان شهر رشت همانند تمام دوستداران اهل بیت پیامبر (ص) این عید جاودانه را گرامی خواهند داشت و مجموعه مدیریت شهری نیز در کنار شهروندان عزیز تمام تلاش خود را در جهت پاسداشت هرچه بهتر این روز خواهد نمود.
اینجانب فرارسیدن عید غدیرخم را به پیشگاه یگانه وارث غدیر حضرت ولی عصر (عج) و مردم شریف شهر رشت تبریک عرض می کنم و امیدوارم با تلاش و همت همه همکارانم در مجموعه مدیریت شهری و زیر سایه خاندان پاک و مطهر پیامبر (ص) ، هر چه سریعتر غبار مظلومیت از شهر رشت پاک شود و بتوانیم این شهر را به جایگاه اصلی خود برسانیم.
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - پیام تبریک ویژه رییس شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت عید سعید غدیر خم به شهروندان رشت
اسماعیل حاجی پور
رییس شورای اسلامی شهر رشت