پیام تسلیت مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت روح الله قهرمانی

پیام تسلیت مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت روح الله قهرمانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت «روح الله قهرمانی چابک»،استاندار اسبق گیلان پیام تسلیت صادر کرد.

 

photo_2017-05-30_17-15-57-735x498
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان،مهندس «روح الله قهرمانی چابک»،استاندار اسبق گیلان روز گذشته، ۹۹ خرداد در بیمارستان پورسینای رشت دارفانی را وداع گفت.
دکتر فیروز فاضلی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور پیامی،این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و مردم فرهیخته استان تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت دکتر فاضلی به شرح ذیل است:
مرگ چنان خواجه نه کاری است خرد
مرگ پدیده ای همزاد آدمی است. گریه آغازین تولد، پایانی را برای بازماندگان رقم می زند.اکنون او رفته است و از او گفتن سوزش چشم می آورد و از او نگفتن، بغض گلو.
مردی فرهیخته،هوشمند و اهل ذوق که نمی توان از او یاد نکرد.مرگ همواره عبرت آموز است اما مرگ نابهنگام او عبرت افزا.
آیینه ای که پیش روی همه نهاد این بود که می توان خدمت بی منت کرد و در دل مردم جا گرفت بدون هیچ نشانی از دسته بندی های متداول.
با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت مهندس قهرمانی را به خانواده آن مرد بزرگ و مردم فرهیخته گیلان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.
فیروز فاضلی
به گزارش ایسنا،روح الله قهرمانی چابک متولد ۱۳۳۶ در بخش چابکسر شهرستان رودسر؛از هجدهم شهریور ۸۶۶ تا چهاردهم اسفندماه سال ۸۹ استاندار گیلان و از سال ۸۹ تا ۹۲ سفیر تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در کویت بود.
وی،پیش از این چند سال معاون عمرانی و همچنین برنامه ریزی استانداری گیلان بود. معاونت برنامه ریزی استانداری مازندران و قائم مقام منطقه …