پیام شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن روز حمل و نقل و رانندگان

پیام شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن روز حمل و نقل و رانندگان

به گزارش رشت۲۰ ;دکتر ناصر حاج محمدی به مناسبت فرا رسیدن روز حمل و نقل و رانندگان طی پیامی از خدمات ارزشمند رانندگان و همه دست اندرکاران بخش حمل و نقل کشور تقدیر نمود. متن پیام بدین شرح می باشد:

حاج محمدی 2 - پیام شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن روز حمل و نقل و رانندگان

به نام خدا

 

مدیریت شهری رابطه ای مستقیم و گره خورده با سیستم حمل و نقل شهری و همگانی دارد.

 

امروزه حمل و نقل دورن شهری بخشی قابل توجه از سیستم حمل و نقل را تشکیل می دهد که بدون شک نیازمند توجهی ویژه هم هست.

 

از دیگر سو در تقویم کشورمان روزها و هفته هایی ثبت و ضبط شده اند که یادآور تلاش و کوشش قشرهای مختلف اجتماعی هستند. روز ۲۶ آذر ماه یکی از آن روزها و روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و همه دست اندرکاران بخش حمل و نقل کشور و همچنین فرصتی مناسب برای توجه بیشتر به نیازها و مشکلات این عزیزان است.

 

اعتقاد دارم برای دستیابی به توسعه پایدار و همگن شهری و همچنین تحقق عدالت اجتماعی، باید به نیازهای ویژه همه آحاد اجتماع نیز توجه کرد که سیستم حمل و نقل جدای از آن نیست.

 

فرصت را غنیمت شمرده و فرا رسیدن روز ۲۶ آذر که به روز حمل و نقل و رانندگان نامگذاری شده و یادآور تعلق‌ خاطر رانندگان به امام راحل(ره) است را تبریک می گویم و امیدوارم تلاش همه فعالان بخش حمل و نقل درون و برون شهری موجب رضایت خداوند و مردم باشد.

 

تشکری ویژه هم از رانندگان سختکوش تاکسی ها، ون ها، مینی بوس ها، اتوبوسها و همه تلاشگران حمل و نقل همگانی درون شهری رشت نموده و برای سلامتی و خدمت موثرتر آنها دعا می کنم و امیدوارم همواره در کنار خانواده شاد، پیروز و سرافراز باشند.

 

ناصر حاج محمدی

 

شهردار رشت