پیروزی تیم فوتبال بانوان ملوان با پوکر سارا قمی قوی سپید به صدر نزدیک شد

پیروزی تیم فوتبال بانوان ملوان با پوکر سارا قمی

به گزارش رشت۲۰-دو تیم فوتبال دختران ملوان انزلی و خلیج‌فارس شیراز از هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند.

آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان پس از وقفه دوهفته‌ای به دلیل حضور تیم ملی فوتبال بانوان در تورنمنت هند، هیجان را دوباره به آغوش فوتبال دوستان کشورمان به‌ویژه بانوان بازگرداند.

 

ملوان انزلی پرطرفدارترین تیم فوتبال بانوان کشورمان در پایان هفته دهم با کسب ۱۷ امتیاز در مکان هفتم جدول جای گرفته است و در صورت پیروزی مقابل تیم یازدهم جدول که تنها دو امتیاز اندوخته، پتانسیل صعود به رتبه چهارم جدول را دارد.

 

شاگردان مریم ایران‌دوست در حضور بیش از دو هزار تن از هواداران مشتاق خود در هوایی مطبوع و بهاری در دل زمستان! با ارائه یک بازی هجومی بارها و بارها تا آستانه گشودن دروازه میهمان خود پیش رفتند ولی تنها یک‌بار توسط سارا قمی کاپیتان خود در دقیقه ۱۷ نیمه نخست به گل دست‌یافتند.

 

ملوانان در نیمه دوم دست از حمله برنداشته و برشدت حملات خود افزودند، سارا قمی سه بار دیگر در نیمه دوم گلزنی کرد تا یک‌بار دیگر در لیگ برتر پوکری به نام خود ثبت کند، سمیرا قاشیه پنجمین گل ملوانان را به ثمر رساند تا قوهای سپید با نتیجه پنج بر صفر مقابل خلیج‌فارس شیراز به برتری دست پیدا کنند.