پیروزی شهرداری ارومیه ‌برابر داماش با چاشنی اشتباهات داوری هفته ششم لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور

پیروزی شهرداری ارومیه ‌برابر داماش با چاشنی اشتباهات داوری

تیم شهرداری ارومیه توانست در یک بازی جنجالی در برابر تیم داماش گیلان به برتری دست یابد.

damashasli - پیروزی شهرداری ارومیه ‌برابر داماش با چاشنی اشتباهات داوری

به گزارش خبر فوری رشت، دو تیم داماش گیلان و شهرداری ارومیه عصر امروز در ورزشگاه عضدی رشت از هفته ششم لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود شهرداری ارومیه به پایان رسید.

ترکیب تیم داماش گیلان:

مجتبی فرهادی، محمد مختاری، کنعان طاهری نژاد، آرمین منفرد دوست، حسین گوهری(از دقیقه ۸۰ علیرضا نظیف کار)، محمد همرنگ(از دقیقه ۴۵ مسعود روزبهانی)، حسین نظیری، حامد اکبری پور، مجید هوتن(از دقیقه ۶۳ علی یونسی)، سامان نورمحمدی و حسن رمضانی.

سرمربی: رامیز ممداف

ترکیب تیم شهرداری ارومیه:

وحید کارگر، حسام مقصودی، کامران موسی زاده، احمد عزیزی، شاهین توکلی، کیوان محمدنژاد، عباس کندل، فرشاد اسدی، محمد زینالی، محمد لطفی(از دقیقه ۷۲ مهرداد چهارده معصوم) و امید رضایی.

سرمربی: صادق اسدی

کارت زرد: امید رضایی، احمد عزیزی، حسام مقصودی(شهرداری ارومیه)

گل: امید رضایی، دقیقه ۵(شهرداری ارومیه)، امید رضایی، دقیقه ۹۰(شهرداری ارومیه) و سامان نورمحمدی، دقیقه ۳۳ (داماش)

شرح نیمه اول بازی:

هنوز چند دقیقه‌ای از بازی نگذشته بود که تیم شهرداری ارومیه توانست در یک غافلگیری با یک ضربه سر به گل برسد و پس از این گل حملات خود را بر روی دروازه تیم داماش گیلانیان ادامه داد اما تیم داماش کم کم توانست اختیار بازی را به دست بگیرد و با خلق چند موقعیت به نخستین گل بازی دست یابد.

شرح نیمه دوم بازی:

بازی با حملات تیم داماش آغاز شد و حملات گسترده‌ای را بر روی دروازه تیم شهرداری ارومیه طراحی کرد اما این حملات راهی به دروازه تیم شهرداری پیدا نکرد و با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، تصمیمات داوری باعث ایجاد تشنج و درگیری بین بازیکنان شد و در دقایق تلف شده بازی، این تیم شهرداری ارومیه بود که توانست در یک ضدحمله، گل برتری را وارد دروازه حریف کند.

حاشیه‌های بازی:

* در دقایق پایانی، داور بازی یک آفساید اعلام کرد که این تصمیم اشتباه داور باعث تشنج در بازی شد.
* در انتهای بازی بین بازیکنان دو تیم درگیری‌هایی رخ داد.