پیروزی و تداوم صدرنشینی تیم فوتبال نوجوانان شهرداری فومن در لیگ گیلان

پیروزی و تداوم صدرنشینی تیم فوتبال نوجوانان شهرداری فومن در لیگ گیلان

به گزارش رشت۲۰ ;تیم فوتبال نوجوانان شهرداری فومن با برتری در هفته نهم لیگ برتر گیلان، به صدرنشینی خود در این مسابقات ادامه داد.

هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان استان گیلان برگزار شد و در یکی از دیدارهای مهم، تیم های فوتبال نوجوانان شهرداری فومن و پرسپولیس رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شهرداری فومن با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست داد.

 

تیم فوتبال نوجوانان شهرداری فومن که در هفته هشتم این رقابت ها صدرنشینی را از تیم آینده سازان سیاهکل گرفته بود، در این دیدار نیز برتر از تیم نوجوانان پرسپولیس رشت ظاهر شد و با پیروزی در این بازی، به روند صدرنشینی خود در این مسابقات ادامه داد.

 

همچنین در سایر بازی های برگزار شده از هفته نهم این رقابت ها ، تیم فوتبال نوجوانان الماس اسالم تالش با نتیجه یک بر صفر تیم دخانیات گیلان را شکست داد و تیم فوتبال نوجوانان بنیادکار پره سر با نتیجه دو بر یک تیم اتحاد آبکنار بندرانزلی را مغلوب کرد.

 

در سایر بازی های برگزار شده این هفته نیز، دیدار تیم های فوتبال نوجوانان فراز لاهیجان با کشاورز املش با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم فوتبال نوجوانان سپیدرود رشت با سه گل برابر تیم شهرداری خمام به برتری دست یافت.

 

اما در دیگر بازی حساس برگزار شده از هفته نهم این رقابت ها ، تیم های فوتبال نوجوانان آینده سازان سیاهکل و خزر لنگرود رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم آینده سازان سیاهکل با نتیجه یک بر صفر حریف خود را مغلوب کرد تا این تیم نیز همچنان جزء صدرنشینان این رقابت ها باشد.

 

در جدول رده بندی این مسابقات و تا پایان هفته نهم رقابت های لیگ نوجوانان گیلان، تیم شهرداری فومن با کسب ۲۰ امتیاز صدرنشین است، تیم فوتبال نوجوانان الماس اسالم تالش نیز با ۲۰ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر دوم است و تیم آینده سازان سیاهکل با کسب ۱۹ امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.

 

در رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های نوجوانان استان گیلان ، ۱۲ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند./ایرنا