پیشنهاد عجیب عضو شورای شهر آستانه: بجای پارک بانوان پارک خانواده بسازیم و مجردها را راه ندهیم!

پیشنهاد عجیب عضو شورای شهر آستانه: بجای پارک بانوان پارک خانواده بسازیم و مجردها را راه ندهیم!

به گزارش رشت۲۰، یوسف دوست جلالی عضو شورای شهر آستانه‌اشرفیه در جلسه انتخاب هیئت‌رئیسه سال چهارم شورای شهر آستانه‌اشرفیه در بخشی از اظهارات خود در خصوص ایجاد پارک بانوان در شهر آستانه‌اشرفیه اظهار داشت: بجای پارک بانوان پارک خانواده را بسازیم و مجردها را به این پارک راه ندهیم!

این معلم عربی که ردای عضویت شورای شهر آستانه‌اشرفیه را به تن دارد در بخشی دیگر از این جلسه در اعتراضی عجیب مدعی بود که یکی دیگر از اعضای شورای می‌بایست خود را به‌عنوان کاندیدای منشی دوم شورا معرفی کند! این در حالی است که بر اساس قانون شوراها یک منشی برای شورا کفایت می‌کند و در صورت تمایل دو نفر می‌توانند برای منشی‌گری شورا کاندید شوند و الزامی در این خصوص وجود ندارد.

به نظر می‌رسد فارغ از اظهارات عجیب‌وغریب این عضو شورای شهر آستانه‌اشرفیه در خصوص راه ندادن مجردها به پارک، وی اطلاعات کافی از قانون شوراها را نیز ندارد و یا می‌بایست قانون شوراها را به زبان عربی ترجمه کرد تا کار برای وی با توجه به سوابق درخشان در تدریس زبان عربی سهل‌تر شود.

در پایان پیشنهاد می‌شود که در صورت راه‌اندازی پارک خانواده، همانند هتل‌ها از افرادی که می‌خواهند وارد پارک شوند شناسنامه دریافت شود تا مجردها دست همدیگر را نگیرند و به داخل پارک نیایند! قطعاً این پیشنهاد می‌تواند مکمل خوبی برای پیشنهاد فوق‌العاده کارشناسی شده این عضو شورای شهر آستانه‌اشرفیه باشد.