پیوس: بازی نکردن رضاییان نتیجه لجبازی برانکو با کی‌روش است

پیوس: بازی نکردن رضاییان نتیجه لجبازی برانکو با کی‌روش است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برانکو بر سر رامین رضاییان با کی‌روش لجبازی می‌کند.

51 149 th3 - پیوس: بازی نکردن رضاییان نتیجه لجبازی برانکو با کی‌روش است

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار کرد: پرسپولیس بازی خوب و منطقی مقابل تیم جوان نفت به نمایش گذاشت و توانست به پیروزی برسد. نفت کمی دیر بسته شده اما جوانان خوبی دارد که در این تیم عملکرد خیلی خوبی دارند. درست است که آن‌ها در ساختار دفاعی روز گذشته آنچنان خوب ظاهر نشدند اما در بحث حمله فوق‌العاده بودند و حتی چندین بار توانستند دروازه پرسپولیس را تهدید کنند.

وی افزود: پرسپولیس در خط دفاع عملکرد خیلی خوبی دارد. زوج سیدجلال حسینی و محمد انصاری این روزها خط دفاع پرسپولیس را بیمه کرده‌ است. این تیم در بخش هافبک دفاعی هم از بازیکن خوبی مثل کمال کامیابی‌نیا بهره می‌برد که واقعا بازیکن تاثیرگذاری است. البته پرسپولیس دروازه‌بان مطمئنی هم به اسم بیرانوند دارد که به نوعی پا جای پای عابدزاده می‌گذارد. بیرانوند اگر مغرور نشود در آینده می‌تواند دروازه‌بان بزرگی برای پرسپولیس شود. پرسپولیس در خط حمله هم بازیکنانی مثل وحید امیری و طارمی را دارد که واقعا فوق‌العاده کار می‌کنند.

پیوس در بخش دیگری از صحبت‌هایش به صدرنشینی پرسپولیس در لیگ اشاره کرد و گفت: صدرنشینی برای آدم‌های بزرگ است. پرسپولیس هم بازیکنان بزرگی دارد. نباید بیخود استرس صدرنشینی داشته باشند. پرسپولیس باید به صدرنشینی عادت کند. زمان ما این تیم همیشه اول بوده است. الان فکر می‌کنم پرسپولیس روی لبه تیغ حرکت می‌کند و اگر دچار اشتباه شود شاید به مشکل بربخورد.

پیوس همچنین تاکید کرد: روز گذشته پس از اینکه مهدی طارمی و امید عالیشاه تعویض شدند، ناراحتی را در چهره آن‌ها دیدم. الان زمان آن است که برانکو هنر مربی‌گری خود را نشان دهد و نگذارد تیم وارد حاشیه شود.

او تاکید کرد: مطمئنا در روزهای آینده مشکلات مالی روی نتایج تیم تاثیر می‌گذارد. باشگاه باید هرچه زودتر مشکلات مالی را برطرف و حق و حقوق بازیکنان را پرداخت کند تا آن‌ها با خیال راحت و آسوده به کارشان ادامه دهند.

پیوس در ادامه درباره بازی نکردن رامین رضاییان در پرسپولیس هم گفت: بازی نکردن رامین رضاییان نتیجه لجبازی برانکو با کی‌روش است. شما همه دیدید که رضاییان در تیم ملی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و حتی در بازی آخر یک پاس گل هم داد اما برانکو لجبازی می‌کند و این بازیکن را بازی نمی‌دهد. فکر می‌کنم حداقل می‌توانست ۲۰ تا ۲۵ دقیقه به این بازیکن بازی بدهد. من به عنوان کسی که سال‌ها در پرسپولیس بازی کرده یک پیشنهاد می‌دهم و آن این است که حسین ماهینی که بازیکن بسیار خوبی است را به دفاع چپ ببرد تا از رامین رضاییان در دفاع راست استفاده کند.

پیوس در پایان درباره آخرین وضعیت خودش هم گفت: پس از قهرمان کردن سپیدرود رشت مسئولان این باشگاه در قبال من بی‌معرفتی کردند اما در حال حاضر با چند باشگاه لیگ یکی مذاکره کرده‌ام و تا هفته آینده وضعیتم مشخص می‌شود.