پیگیر روند درمان ملی پوش مصدوم ایران هستیم/ حال عمومی آروین معظمی رو به بهبودی است سرپرست هیئت دوچرخه سواری شهرستان رشت:

پیگیر روند درمان ملی پوش مصدوم ایران هستیم/ حال عمومی آروین معظمی رو به بهبودی است

به گزارش رشت۲۰ ;سرپرست هیئت دوچرخه سواری شهرستان رشت از بهبود شرایط عمومی آروین معظمی، ملی پوش ارزنده تیم ملی ایران، خبر داد.

photo 2018 06 07 03 54 57 354x235 300x199 - پیگیر روند درمان ملی پوش مصدوم ایران هستیم/ حال عمومی آروین معظمی رو به بهبودی است

سیاوش رستگارطلب با اشاره به برپایی آخرین مرحله اردوی آماده سازی داخلی تیم ملی دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در رشت تصریح کرد: همانطور که مستحضر هستید اعضای تیم ملی دوچرخه سواری استقامت ایران از روز جمعه جهت برپایی اردوی آماده سازی پیش از اعزام به مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در شهر رشت حضور دارند که از بدو ورود این عزیزان هیات دوچرخه سواری استان گیلان و شهرستان رشت تمام تلاش خود را جهت تامین امکانات لازم برای این اردو انجام داده است.

 

سرپرست هیئت دوچرخه سواری شهرستان رشت در ادامه به موضوع مصدومیت شدید آروین معظمی پرداخت و توضیح داد: متاسفانه روز قبل و در جریان تمرین صبح تیم یکی از قهرمانان ارزنده تیم ملی به نام آقای گودرزی که سابقه افتخار آفرینی در آسیا را دارد از ناحیه صورت و چشم دچار آسیب دیدگی شد که در همان لحظات اول این سانحه، ملی پوش ایران سریعا به بیمارستان پورسینا منتقل شد.

 

وی افزود: بعد از اقدامات اولیه پزشکی با هماهنگی های صورت گرفته و به جهت رسیدگی بهتر، آروین گودرزی به یکی از بیمارستانهای خصوصی رشت منتقل شد و خداراشکر مراحل درمان ایشان به سرعت و به صورت ویژه در حال انجام است و حال عمومی این ورزشکار خوب است. در حال حاضر منتظر نظر پزشکان هستیم تا اگر نیاز به انجام عمل خاصی باشد سریعا صورت پذیرد.

 

سیاوش رستگار طلب در پایان اظهار داشت: هیات دوچرخه سواری شهرستان رشت پیگیر وضعیت این قهرمان و روند درمان است تا هرگونه هماهنگی و اقدامی لازم باشد سریعا صورت پذیرد. از مردم عزیز و بزرگوار خواهشمندم در این شبهای عزیز برای سلامتی این قهرمان کشورمان دعا کنند تا ان شاء الله هرچه سریع تر بهبودی خودشان را به دست بیاورند و به اردوی تیم اضافه شوند .