چرا محبی چلمه سرا با رای مردم ماسال در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام کرد؟

چرا محبی چلمه سرا با رای مردم ماسال در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام کرد؟

محبی چلمه سرا که سابقه حضور در شورای اسلامی شهر ماسال و کرسی ریاست را با رای اعتماد مردم بدست آورده است چرا و به چه علت بار سفر را بسته و سودای شورای اسلامی شهر رشت را در ذهن خود می پروراند.

3ba26440c078feb3abd9a944ecec5f41_L

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از پایگاه خبری رشت پرس با نزدیک شدن به روزهای پایانی ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان شاهد اعلام آمادگی و ورود برخی از چهره های انتخاباتی نوظهور از اقصی نقاط استان در شهرستان رشت هستیم . در این میان یکی از پدیده های ثبت نامی در فرمانداری رشت حضور رئیس شورای اسلامی شهر ماسال بود که در جای خود قابل توجه و تا حدود زیادی تامل برانگیز می باشد.

قابل توجه اینکه ابراهیم محبی چلمه سرا که سابقه حضور در شورای اسلامی شهر ماسال و کرسی ریاست را با رای اعتماد مردم بدست آورده است چرا و به چه علت بار سفر را بسته و سودای شورای اسلامی شهر رشت را در ذهن خود می پروراند.

البته فرضیه های مختلفی را برای این اقدام وی می توان متصور بود که در ادامه به برخی از اینها می پردازیم :

–          محبی چلمه سرایی تصور می کند به دلیل نمایندگی در شورای عالی استانها فضای خدمت وی در شهر ماسال محدود شده و باید در قواره ای بزرگتر ردای شورای شهر را بر تن بپوشاند که در این صورت باید برای دیگر نمایندگان استان در شورای عالی استانها آقایان مازیار دارایی از فومن و فرشاد پورافقی از آستارا هم چنین سناریویی را متصور بود و از آنان درخواست شود برای ثبت نام به شهر رشت کوچ کنند .

–          فرضیه دیگر را شاید بتوان به سخنان اخیر شهردار رشت و حجم سرمایه گذاری وی در شهر ماسال دانست و این اقدام محبی چلمبه سرایی نوعی خوش خدمتی وی به شهردار رشت و بالعکس تلقی گردد که می تواند در آینده تیم اقتصادی خوبی را در شهر رشت تشکیل دهند!

–          فارغ از اینکه محبی چلمه سرایی با کدامین هدف و آرزو وارد گود انتخاباتی شهر رشت شده است و از جانب کدامین طیف مورد حمایت قرار گرفته است باید بداند صرف حضور در شورای عالی استانها نمی تواند گزینه قابل قبولی برای معرفی باشد و ایشان باید اشرافیت به ابعاد اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی شهر رشت داشته که متاسفانه بدلیل عدم سکونت در شهر رشت قطعا نمی تواند چنین شناخت جامعی داشته باشد و اگر گمان می کند با حضور در شورای شهر رشت می تواند بستر خدمت دیگران را مهیا نماید باز هم در اشتباه است چراکه مردم ولایتمدار شهر رشت با نگاهی تیزبینانه و هوشمندانه تمامی بازآفرینی ها! را رصد می کنند .