چهار قاچاقچی پوشاک در گیلان افزون بر ۱۵۷ میلیون ریال جریمه شدند

چهار قاچاقچی پوشاک در گیلان افزون بر ۱۵۷ میلیون ریال جریمه شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت چهار عامل عرضه پوشاک قاچاق در تعزیرات حکومتی شهرستان انزلی خبر داد و گفت: متخلفان بیش از ۱۵۷ میلیون ریال جریمه شدند.

82279494 71115882 - چهار قاچاقچی پوشاک در گیلان افزون بر 157 میلیون ریال جریمه شدند

به گزارش خبر فوری رشت ، رضا قشلاقی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مقدار یکهزار و ۴۵۵ ثوب انواع پوشاک خارجی قاچاق که از طریق منطقه آزاد انزلی وارد استان و پس از تجمیع در محلی خارج از منطقه آزاد ، در حال بارگیری در خودرویی بمنظور ارسال به شهر رشت بود کشف و پرونده جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا در تعزیرات حکومتی بندرانزلی ارجاع شد.
وی اظهار کرد: با رسیدگی به این پرونده، تخلف حمل و مباشرت در قاچاق کالا محرز تشخیص داده شد و علاوه بر ضبط کالای کشف شده به نفع دولت ،متخلفان بپرداخت مبلغ ۱۵۷ میلیون و ۶۵۴ هزار و ۵۰۹ ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.
قشلاقی همچنین از توقیف پنج دستگاه تریلی حامل MDF قاچاق در گیلان و مطرح بودن پرونده در این مرجع طی روزهای گذشته خبر داد .
وی تصریح کرد: محموله حاوی ۱۲ تن ورق ام دی اف خارجی بوده که بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی از منطقه آزاد انزلی به مقصد استان های تهران و البرز بارگیری شده بود که با هوشیاری عوامل اطلاعاتی و انتظامی شناسایی ، کشف و با ارزش ریالی پنج میلیارد ریال در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز شهرستان رشت درحال رسیدگی می باشد.